/ Forum Internauta zapytał o nagie zdjęcia posłanki Lewicy. Na ripostę Biedronia nie trzeba było długo czekać
6    

Internauta zapytał o nagie zdjęcia posłanki Lewicy. Na ripostę Biedronia nie trzeba było długo czekać

Dodano 6
Robert Biedroń skomentował wpis jednego z internautów, który pytał o nagie zdjęcia jednej z posłanek Lewicy, które rzekomo miały się pojawić na portalu erotycznym.
 6
  • Znając wdzięk żeńskiej cześći lewicy to można dojść do wniosku że ten homopedoseksualista jest wyjątkowo okrutny a internaucie grozi wypalenie tęczówek.
    • Kłamca bez honoru!
      Tradycji musi stać się zadość, w każdej kadencji są cyrkowcy, bez nich smutny był by ten sejm.
      Mnie tylko zastanawia rozrzutność Polaków, bo po co wydawać na błaznów z kasy państwowej jak oni i tak niczego nie zrobią i na drugą kadencję się nie załapią, no więc po co?
      A biedroń nie ma czym się szczycić, co prawda każdego czeka starość, mam jednak dla niego radę, nie kłać gościu wiagry w kieszonce na sercu bo ci może stanąć serducho zamiast ciu....!
      •  
        Biedroń: "wczoraj ze szczęścia raz płakałem, raz się śmiałem byłem tak bardzo rozemocjonowany."
        Czy niestabilny emocjonalnie europoseł może być szefem w komisji ds. Praw Kobiet i Równouprawnienia ?
        •  
          No nie róbmy se jaj to że ktoś chce się pokazać na go w domu czy internecie to jego sprawa nie ważne polityk policjant czy inny Gaweł lub zwykły obywatel, jak ci się nie podoba nie oglądaj ..BRAWO PANIE BIEDROŃ tu pana popieram
          • "...Proszę nacieszyć oko! Nagie ciało jest piękne!” – odparł europoseł." To może niech też się rozbierze, najlepiej z Czarzastym? Czerstwe te bon mot'y Biedronia.

Najczęściej komentowane