/ Forum Tarczyński odpowiedział na słowa Korwina-Mikke. Zaskakująca deklaracja
24    

Tarczyński odpowiedział na słowa Korwina-Mikke. Zaskakująca deklaracja

Dodano 24
Janusz Korwin-Mikke stwierdził, że „przeciętny wyborca PiS człowiekiem inteligentnym nie jest”. Na jego słowa odpowiedział w dość osobliwy sposób poseł PiS Dominik Tarczyński.
 24
  • KUPA ola zbierz swoich koszernych kolegów z Szechter-szmaty i załóżcie filię burdelu LGBTQ+ w teatrzyku Jandy - będą klienci, będzie kasa, będzie Janda zadowolona ....
    youtube

scenografia już jest:
    youtube
    • Cymbalisto nie niedźwiedziu - PO-dejdz blizej PO-yeba Mikke (złodzieja herbu Korwin) a może zaliczysz od niego w swój durny pysk jak zaliczył TW Boni ... słusznie się ci to należy
      • Pan Korwin ma rację tylko zbyt łagodnie określił elektorat PiSu. Elektorat PiSu to bolszewicka, niegramotna tłuszcza nierozumiejąca kapitalizmu i ekonomii wolnorynkowej, dlatego nienawidząca kapitalizm. Kiedyś zaczepił mnie taki PiSowski bolszewik na ulicy Długiej w Bydgoszczy, który właśnie na tej ulicy miał mały sklepik. Plótł takie straszne androny o ekonomii, że zaraz zorientowałem się, że to analfabeta ekonomiczny. Analfabeta ten nie wiedział np. czym się różni akcja od obligacji i nie odróżniał deficytu budżetowego od długu publicznego. Powiedziałem mu -Panie daj pan sobie spokój w tym sklepikiem, bo pan zbankrutuje. Rzeczywiście za pól roku jego sklepik zbankrutował. Był to typowy wyborca PiS-u.
        •  
          inteligentny człowiek nie zagłosuje na Konfederację dlatego że:
          -Korwin nie ma zaplecza żeby spełnić to co obiecuje
          -będzie działał na destabilizację państwa żeby tylko o nim było głośno
          -jest partią typu fejk po to żeby zniszczyć zaufanie do ludzi znających się dobrze na ekonomii
          -partia ma zbyt wielu ludzi kojarzonych z faszystami
          -Korwin to typ gawędziarza a nie człowieka co coś zrobi
          -zniszczenie słabszej części społeczeństwa spowoduje załamanie rynku i ci bogatsi też popłyną rynsztokiem
          ale na klauna miło czasem popatrzeć w pochmurny dzień hahaha
          • Panie Tarczyński, szkoda Pańskiej energii. Nikt nie bierze poważnie słów tego cuchnącego, starego capa.
            • Jedno slowo- HOOOJ
              • Treść została usunięta
                • Ciekawi mnie ta  wyplata na  ten szczurzy pysk .....Czy to  bedzie tort z  cegla w  srodku...?? A  moze kop w  stare zbutfiale jaja ....???
                  • Ciekawi mnie ta  wyplata na  ten szczurzy pysk .....Czy to  bedzie tort z  cegla w  srodku...?? A  moze kop w  stare zbutfiale jaja ....???
                          • Korwin to debil. a Mikke to superdebil

Najczęściej komentowane