/ Forum Jacek Piekara skrytykował Krystynę Jandę. Napisał o „wyjątkowo plugawej kanalii”
17    

Jacek Piekara skrytykował Krystynę Jandę. Napisał o „wyjątkowo plugawej kanalii”

Dodano 17
Po ogłoszeniu wyników wyborów Krystyna Janda udostępniła kontrowersyjną grafikę, na której można znaleźć porównanie wyborców PiS do prostytutek. Wpis aktorki skrytykował pisarz Jacek Piekara, pisząc m.in. o pogardzie dla ponad ośmiu milionów obywateli kraju, którzy oddali swój głos na ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego.
 17
  • Pani Janda niczym Mieszkoski chcą "rozliczania" wyborców i ujawniania nazwisk.... Jakie słodkie i jak zwykle "demokratyczne"- I już nie mogę się doczekać kolejnego 500+ bo przecież tylko dlatego ludzie głosują na PIS przecież wcale nie chodzi o wykopanie na zbity pysk postkomunistycznych "elyt" zapleśniałych w sądach czy na uczelniach czy innych intelektualnych żulików obżartych w 3RP.... WCALE..... POLEXIT - tylko tak odetniemy postkomunistyczne bydło przebrane za "demokratów" od finansowania.
    • Lampucera !
      • Kryśka, lepiej zamilcz bo  bredzisz jak Bolek.
        • Skąd u Kryśki znajomość cennika prostytutek?
          • A mówiłem żadnych grubych kresek , wytępić czerwoną hołotę!
            Teraz zbieramy owoce okrągłego stołu, myślę jednak że nie jest jeszcze za późno żeby pokazać im ich miejsce w szeregu, skoro sami nie umieją go znaleźć, trzeba będzie im dopomóc!
            • trafne

ta ścierka POdłogowa to fekalia kanalii zacji czajkoskiego
              • Należy brać poprawkę, że na starość się tetryczeje. Tetrycy muszą jakoś wyładować swoją frustrację, inaczej apopleksja. Media społecznościowe są do tego idealne - można się pienić, rzucać inwektywami i stawiać sobie lajki do woli :) vide Olek Nadal Debil
                • Treść została usunięta
                  • Treść została usunięta
                    • tak panie Jacku ...to prawda ....ta wyjatkowa burdel mama gdy bylem u  niej w  przybytku zazadala 2000 zl....za obciagniecie mojej lachy >>>>>>...wyjarkowa kanalia ....!!!
                      • Skandal! Jak on śmie o tej wspaniałej Pani Profesor Katarzynie Janda tak mówić wogle?!??! Ta Kobieta postempu okazuje lidziom tyle sympatji i ciepła toleranci i miłości! To nasza przewodniczka duchowa a ten Piekara (celowo zmałej litery) to chyba pewnie jakiś PiSowiec!

Najczęściej komentowane