/ Forum Dawid Ogrodnik: Byłem świadkiem, kiedy księża wyjeżdżali na seksualne orgie do Niemiec
9  

Dawid Ogrodnik: Byłem świadkiem, kiedy księża wyjeżdżali na seksualne orgie do Niemiec

Dodano 9
Dawid Ogrodnik w wywiadzie dla „Urody życia” opowiedział o tym jak w młodości mieszkał na parafii i był świadkiem sytuacji, kiedy księża wyjeżdżali na seksualne orgie do Niemiec. Aktor przyznał też, że gdy miał 17 lat duchowny próbował go molestować.
  • Koleś (ten Ogrodnik) ma twarz młodego Trynkiewicza i pederastyczny kolczyk w uchu to opowiada o seksie bo nic innego nie umie robić. To jak całe środowisko LGBT poza obscenicznymi prowokacjami niczego więcej sob nie reprezentują bo to prymitywy przeintelektualizowane i tu jest podobnie. Tania prowokacja i jak podkreślone, że w środowisku kościelnym jest dużo homoseksualizmu. No a jak może nie być skoro już od małego tylko w środowisku chłopców, dorosłych mężczyzn i Kobiet, które nie emanują kobiecością się obracają. To kogoś jeszcze dziwi? Swoją drogą to paradoks, że jest tam tylu pederastów w kościele, a środowiska homoseksualne i LGBT walczą z Kościołem zamiast bronić swoich ziomków? :)

Najczęściej komentowane