/ Forum „Potępienie dla aktów pogardy antykatolickiej”. Kidawa-Błońska: Za ustawą głosowałam omyłkowo
12    

„Potępienie dla aktów pogardy antykatolickiej”. Kidawa-Błońska: Za ustawą głosowałam omyłkowo

Dodano 12
Podczas ostatniego posiedzenia Sejmu przyjęta została uchwała, w której „zdecydowanie potępiono wszystkie akty nienawiści i pogardy antykatolickiej”, skierowana przez posłów Kukiz'15 i PiS. „Za” zagłosowała m.in. Małgorzata Kidawa-Błońska. Polityk tłumaczy jednak, że zrobiła to... przez pomyłkę.
 12
  • POmroczność? Kidawa to taka druga Kopacz.
    • POmarszczona, POlityczna szmata
      • Skąd my to znamy ?!

Jak za dawnych czasów.

Ta cała PO-PZPR-owska banda to jedna wielka pomyłka !!
        • Małgośka-kłamczuszka niczym Bolek; jest za  a nawet przeciw. Niebawem zacznie coś obalać. Bolek obalał flaszki w Arłamowie a potem w Magdalence.
          • Ona jest jak pietru który pit,a nie umiał wypełnić a tacy chcą rządzić Polakami
            • I takie cos chce byc prezydentem??? Nie dostała SMS-a to nie wiedziała jak głosować.
              • Prymitywne pisuary i tak nie są katolikami, pisuary wyznają tupolewizm, mają swoją sektę
                • Myślę, że jedynym odkupieniem za ten błąd z jej strony może być tylko msza z durszlakiem na głowie.
                  • >>>>> CZYLI KIDAWA BLONSKA POPIERA AKTY POGARDY KATOLIKOW !!!! A  JA GLUPI MYSLALEM ZE JEST ZA ZGODA NARODOWA I  POJEDNANIEM ...
                    • >>>>> CZYLI KIDAWA BLONSKA POPIERA AKTY POGARDY KATOLIKOW !!!! A  JA GLUPI MYSLALEM ZE JEST ZA ZGODA NARODOWA I  POJEDNANIEM ...

Najczęściej komentowane