/ Forum Boom mieszkaniowy trwa. Polacy zaciągają rekordowo dużo kredytów
4    

Boom mieszkaniowy trwa. Polacy zaciągają rekordowo dużo kredytów

Dodano 4
Z danych Narodowego Banku Polskiego wynika, że w III kwartale 2019 roku, Polacy zaciągnęli kredyty mieszkaniowe na łączną sumę 16 mld zł. Poprzednio taki poziom zanotowano w 2008 roku.
 4
  • Oj zaciągają. Kredyty obecnie są łątwo dostępne i mało oprocentowane jednak nie wiem czy w obecnych czasach rzeczywiśćie opłaca sie budować czy kupować duże mieszkania uwagi na bardzo wysokie ceny nieruchomości. Koszta pracy rosną jest duże zapotrzebowanie i stąd ten boom.... Jednak co mnie martwi to to, ze wiekszość osób nie oszczędza. Mają duże kredyty ale zero oszczędności. Jeśli skończy się prosperita to będą mieli spore problemy.
    Moim zdaniem warto jednak zastanowić się nad odłożeniem przynajmniej części swoich oszczędności na koncie oszczednościowym: https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-oszczednosciowych/
    •  
      koszty pracy idą mocno w górę a budownictwo jest bardzo pracochłonne więc nie trudno przewidzieć iż to co dziś wydaje się drogie za 2-3 lata będzie wydawało się okazją życia, wystarczy porównać ceny w UE
      • ... boom ??? ...ja tu czuję bańkę mieszkaniową ;) ... jak pęknie , smród będzie okropny ;)))
        •  
          i prosze
          sukces mateuszka
          dodac jeszcze te 3 miliony kurdupla
          to bedzie mozna w calej polsce wynajmowac domy na godziny

Najczęściej komentowane