/ Forum Andrzej Duda opowiedział dowcip o rektorze AGH i ludożercach. To trzeba zobaczyć
7  

Andrzej Duda opowiedział dowcip o rektorze AGH i ludożercach. To trzeba zobaczyć

Dodano 7
Gościem na uroczystościach z okazji 100-lecia AGH był prezydent Andrzej Duda. Podczas rozpoczęcia roku akademickiego miał krótkie wystąpienie, które postanowił urozmaicić żartem na temat rektora. Fragment ten wywołał sporo reakcji na Twitterze.
  •  
    Dowcip pana prezydenta przypomniał mi zdarzenie opisane w zbiorze dowcipów z historii dyplomacji.
    Rzecz działa się na początku lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku w restauracji, w gmachu ONZ. Przy stoliku siedziało trzech delegatów z Europy i jeden z Afryki. Jeden z delegatów opowiedział najnowszy dpwcip o ludożercach;
    Pojmany misjonarz, już w kotle modli, się o ocalenie, gdy nadbiega posłaniec od wodza i każe odstawić kocioł z ognia. Moje modły ocaliły mnie - mówi misjonarz. Nie - odpowiada posłaniec - wódz potrzebuje pańskie nazwisko do menu. delegaci z Europy roześmieli się a potem zamilkli skonfundowani obecnością delegata z Afryki. Sytuację rozładował kelner podchodząc by zebrać zamówienia . Delegat z Afryki nie mógł się zdecydować na żadną pozycję w menu. W końcu poprosił o listę delegatów na sesje.

Najczęściej komentowane