/ Forum PO składa wniosek do Prokuratora Generalnego ws. szefa NIK. „Republika banasiowa”
7    

PO składa wniosek do Prokuratora Generalnego ws. szefa NIK. „Republika banasiowa”

Dodano 7
– Dopóki pan Banaś będzie prezesem NIK, nie można mówić o tym, że mieszkamy w uczciwym, polskim państwie, tylko w republice banasiowej –  powiedział poseł Cezary Tomczyk z Platformy Obywatelskiej.
 7
  •  
    zauwazyliscie
    u pis dowatych im  mniejszy kurdupel
    tym wiekszy przekret
    •  
      ojcze ojcze
      myslenie zarezeerwowane jest nie dla ciebie
      cha cha cha cha
      a na kwaiatka jakos pis dowatym w  sadzie tasmy "sie skonczyly" i reszty nie doniesiono
      czy masz jeszcze jakies pytania baranie?
      chyba jestes jednym z  ostatnich "kolegow" co bronia pancernego mariana
      cha cha cha cha
      •  
        dostają za darmo, potem budują nieruchomości i je wynajmują... za grube pieniądze...

czarna zaraza
        • A JA MYSLALEM ZE CHODZI O  GAWLOWSKIEGO ... ABY DOKONCZYL SWOJ WYROK .....PRZECIERZ SIEDZIAL TYLKO 3 MIESIACE ...>>>> A  CO Z  KWIATKOWSKIM ...POPRZEDNIKIEM N.I.K... TEZ MA ZARZUTY PROKURATORSKIE... I  NIE SIEDZI ...???
          • A JA MYSLALEM ZE CHODZI O  GAWLOWSKIEGO ... ABY DOKONCZYL SWOJ WYROK .....PRZECIERZ SIEDZIAL TYLKO 3 MIESIACE ...>>>> A  CO Z  KWIATKOWSKIM ...POPRZEDNIKIEM N.I.K... TEZ MA ZARZUTY PROKURATORSKIE... I  NIE SIEDZI ...???
              • W państwie pis dbają o towarzyszy

Najczęściej komentowane