/ Forum Wyciągnięto stare zdjęcie Olgi Tokarczuk. „Prawicowe media znalazły upragnionego haka na noblistkę”
13    

Wyciągnięto stare zdjęcie Olgi Tokarczuk. „Prawicowe media znalazły upragnionego haka na noblistkę”

Dodano 13
Media obiegło zdjęcie sprzed lat, na którym Olga Tokarczuk opieka kiełbasę przy ognisku. Fotografia była szeroko komentowana, ponieważ noblistka od lat nie je mięsa. Głos w sprawie postanowiła zabrać Karolina Korwin-Piotrowska.
 13
  • Jakiego haka ? Zre kielbase i tyle ! A nam chce zabronic ! Szczyty hipokryzji !
    • W życiu nie doświadczyłem tyle zmasowanej nienawiści wobec polakow i polskosci co w ciągu ostatnich lat od lewacko-bolszewickiej Olgi Tokarczuk. Haniebny szacunek dla Polski
      • Treść została usunięta
        •  
          prawicowe wymiociny w akcji, he he
          ale i tak największej piany na pysku dostają kiedy ich zapytać kto powinien dostać Nobla?
          hahaha
          •  
            A która to jest ta nowa noblistka? Ta z wąsem?
            A tak już bez żartów, to o tym tzw. haku więcej pisze i promuje go sama karolinapk niż ktokolwiek inny.
            • Treść została usunięta
              •  
                Chcialbym jeszcze dodac ze gdyby obowiazywaly obecne kryteria to duza szanse na pokojowego Nobla mieliby w 1938 roku po podpisaniu traktatu w Monachium Hitler i Mussolini exequo
                •  
                  Z przyjemnoscia dowiaduje sie ze Polka dostala Nobla w dziedzinie literatury, podbnie jak bylo w przypadku Wislawy Szymborskiej czy Czeslawa Milosze, ale tez musze sie przyznac ze tworczosci zadnego z tych noblistow nie mialem ani checi ani okazji poznac. Uczciwie mowiac juz od wielu lat noblisci w dziedzinie literatury to jakby obce dla mnnie klimaty, podobnie jak laureaci pokojowych Nobli. Czasami sa to postaci bardzo zaskakujace jak Obama. Wydaje mi sie ze gremia przyznajace te nagrody bardzo oderwaly sie od spoleczenstw swiatowych i zawsze stawiaja na postaci conajmniej kontrowersyjne, postepowe w zlym tego slowa znaczeniu, o pogladach lewicowych czy wrecz lewackich. W ciagu wielu dziesiecioleci Nobla w obu dzidzinach bardzo zadko dostaja prwdziwe autorytety i to raczej przypadkiem. Gratuluje oczywiscie Pani Tokarczuk ale jakos jej Nobel nie skloni mnie do kupna i przeczytania jakiejkolwiek jej ksiazki.
                  • Naszczenście na prawicowych mediach świat sie nie konczy. My mamy swoje wolne media lewicowe jak W prost t v n gazeta wyborcza i wiele tegotypu!
                    • G.... mnie obchodzi, co ta pani jadła, czy je, obchodzi mnie, że pluje na Polskę i polskość, a barany cieszą się ze swojej głupoty

Najczęściej komentowane