/ Forum Internauci komentują wpadkę Wandy Nowickiej. „Coś tam dzwoniło tylko nie wiadomo gdzie”
6    

Internauci komentują wpadkę Wandy Nowickiej. „Coś tam dzwoniło tylko nie wiadomo gdzie”

Dodano 6
Wanda Nowicka, obecna posłanka Lewicy i była wicemarszałek Sejmu stwierdziła na antenie Polsat News, że Bruno Schulz został spalony na stosie przez inkwizycję. W rzeczywistości pisarz został zastrzelony przez Niemców w 1942 roku. Wpadkę wyśmiali internauci.
 6
  • Pal licho Schulza, ale perełką jest to stwierdzenie: "Inkwizycja w dawnych czasach karała za wiedzę." Nie dziwie się, że ta kobieta jest posłem, nawet nie drzwi mnie że ma maturę. Zastanawia mnie tylko, jak otrzymała promocję do 8 klasy szkoły podstawowej.
    • A 40tys. premi przyznanej przez Kopacz oddała?
      Hipokrytka i nieuk!
      Papilot po dzisiejszy dzień pluje sobie w brodę że wziął takich jak ona czy biedroniowate, komusze pomioty!
      • Żeby było śmieszniej to matolica zdobyła wykształcenie na UW klasyczne i uczyla laciny i angielskiego w jednym z liceów warszawskich - chyba lewactwo tak namieszało jej w głowie, że zupełnie zapomniala czego się na UW nauczyła ...
        • .. >>>>>>> .JAKA WANDA TAKI ROZUM .....
          • .. >>>>>>> .JAKA WANDA TAKI ROZUM .....
            • Czego wymagać od lewackiej debilicy o poziomie inteligencji jamochlona ...

Najczęściej komentowane