/ Forum „Reżyserka mnie znienawidzi”. Jakimowicz przerwał program Rachonia, by dziękować Macierewiczowi
22    

„Reżyserka mnie znienawidzi”. Jakimowicz przerwał program Rachonia, by dziękować Macierewiczowi

Dodano 22
W programie #Jedziemy w TVP Info doszło do zdarzenia, które podzieliło internautów. Dla jednych zachowanie Jarosława Jakimowicza było piękne, dla innych żenujące. Zobaczcie, co zrobił celebryta znany m.in. z „Młodych wilków” i „Big Brothera”.
 22
  • Tak sie zachowuja dzentelmeni.
    • To wcale nie dziwi, że miernota Jakimowicz zachwyca się inną miernotą Macierewiczem. W PiSie to normalka. Np. miernota Kaczyński ksywa "Ciocia" zachwyca się bardzo prymitywną miernotą Julią Przybłędą ksywa "Ulica Pest Alojzego" żoną miernoty ksywa "Wolfgang".
      • Nie ma żadnego powodu by ten Pan był pseudoartystą. Niech zgodnie ze swoim wykształceniem wykonuje zawód technika mechanika.
        • Temu niespełnionemu pseudoartyście kolba odbiła na maxa. Macierewicz to  największy szkodnik w historii Polski od początków MieszkaI. Pewnie obłęd Macierewicza o zamachu smoleńskim na jego akurat zadziałał, bo nie potrafi odróżnić dobra od zła.
          • Trochę "Cichego" poniosło... no ale celebryci szukają pieniędzy wszędzie.
            • Oj LEWACTWO kwiczy ! Brawo Maciarewicz.
              • Pan Antoni jest dobrze wychowanym, pełnym empatii i nader powściągliwym człowiekiem. Gdyby jednak wiedział, że ten kabotyn prowadzący program zaprasza do studia takie obleśne indywidua jak Jakimowicz, to z pewnością nie skorzystałby z udziału w tym żałosnym programie.
                Niewtajemniczonym radzę zapoznać się z fragmentem "życie prywatne" tego podstarzałego playboya w Wikipedii:
                https://pl.wikipedia.org/wiki/Jarosław_Jakimowicz#Życie_prywatne
                • Wstyd to rzenujoce! Jak tak moża! I to aktor co aktory som nasi ! Mam najdzieje że do filmu go niewezmom bo filmy tylko dla ludzi obroniujoncych konstytucje ! Sksndal! Wstyd!
                  •  
                    nie place
                    nie ogladam
                    mam to w  , , , ,
                    • Treść została usunięta
                      • Jakimczyk to takie same polskie nazwisko .....................jak Macierewicz

ze stepów szerokich .......................żenada nie Polacy
                        • Jakimczyk to takie same polskie nazwisko .....................jak Macierewicz

ze stepów szerokich .......................żenada nie Polacy
                          • Piękny gest.
                            • >>>>> .Wy ktorzy popieracie uwczesnych kacapow z  K.O ...nie macie prawa oceniac pana Ministra Macierewicza......Brawo panie Jakimowicz ....
                              • >>>>> .Wy ktorzy popieracie uwczesnych kacapow z  K.O ...nie macie prawa oceniac pana Ministra Macierewicza......Brawo panie Jakimowicz ....

Najczęściej komentowane