/ Forum Dlaczego Donald Tusk nie kandyduje na prezydenta? „Wyborcza” zwraca uwagę na rodzinę
10    

Dlaczego Donald Tusk nie kandyduje na prezydenta? „Wyborcza” zwraca uwagę na rodzinę

Dodano 10
Rezygnacja byłego premiera z walki o fotel prezydencki w 2020 roku wywołała wiele dyskusji i spekulacji. „Gazeta Wyborcza” postanowiła rzucić światło na możliwe przyczyny takiej, a nie innej decyzji Donalda Tuska.
 10
  • Niestety!!! W latach 90-tych dobrze znałem tego człowieka. Powiem tak, większego cynika, zawistnego i mściwego człowieka jak do tej pory nie spotkałem. Takie samo zdanie mieli o nim śp. M. Płażyński i A. Rybicki oraz żyjący A. Olechowski. Tusk to zwykły krętacz, karierowicz i w dodatku oszust. Wiem o czym piszę i nie obawiam się żadnych reperkusji. A do jego fanów mam jedno przesłanie!!! aby w końcu przejrzeli na oczy
    • Tez bym nie kandydowala, gdybym wiedziala , ze nie wygram. Ludzie jeszcze nie zapomnieli jego nierzadow, z wyjatkiem lemingow , ktorzy myslec po prostu nie potrafia, a tych niestety jeszcze duzo pozostalo.
      • Anna Lis podała przyczyny. Kilka lat temu wybrał profity u Makreli a teraz stchórzył zwyczajne, bojąc się kompromitacji. Przegrany Tfu!sk uświadomiłby lemingom znaczenie tej "wygranej" 27:1. Wygrał własną karierę i tłustą emeryturę, rozmienił wartości na drobne zdradził Polskę. Wyjątkowo odrażający polityk. Dobrze, że Polacy zmądrzeli.
        • Ach te pisuary forumowe, taki przychlast max to wczesniejszy pisowski brudas który zwał się inaczej, zboczeniec myslał, ze jak zmieni nick to nikt nie rozpozna tej bolszewickiej małpy
          •  
            bzdury to ty wy pis ujesz ciemna pis dowata malpo
            kurdupel pochowal wszystkich to moze sobie fikac
            • cha cha cha ale bzdury,,,,

Najczęściej komentowane