/ Forum „Solidarność” wyprosiła dziennikarzy „Gazety Wyborczej” i TVN z konferencji w sali BHP
17    

„Solidarność” wyprosiła dziennikarzy „Gazety Wyborczej” i TVN z konferencji w sali BHP

Dodano 17
W piątek 8 listopada w historycznej sali BHP stoczni Gdańskiej rozpoczęła się konferencja ,,Solidarność: od godności człowieka do ponadnarodowej współpracy”. Z organizowanego przez „Solidarność” wydarzenia zostali wyproszeni dziennikarze „Gazety Wyborczej” i TVN24.
 17
  • Przecież to nie są żadni dziennikarze lecz agentura i sabotażyści!
    • No ale co w tym dziwnego?
      Gospodarz zaprasza takich gości którzy go szanują!
      Wszystko w temacie, a szmatławce antypolskie dopiero się przekonają do czego prowadzi manipulacja informacją!
      Nie jeden "dziennikarz" tvnu czy wyborczej będzie prosił o kromkę chleba!
      Ostatnio w radio żyd słyszałem taki oto komentarz do wyroku trybunału europejskiego :
      Trybunał nie zgodził sie najbardziej z władzą ministra, nie będzie on dyktował kiedy sędzia będzie pracował!
      Początkowo myślałem że facetce coś się poj..... ; ale oni przez cały dzień puszczali to w kółko!
      Sz. P. zapomniała dodać że chodziło o przejście na emeryturę i za zgodą ministra będzie lub nie mógł dalej pracować, manipulacja w czystej formie.
      Dziwią się potem że tvp nadaje, a jak inaczej można?
      •  
        Treść została usunięta
        •  
          Treść została usunięta
          • Slusznie - nie było rebego i szabasowej modlitwy to dziennikarze koszernych mediów nie mieli POwodu tam przebywać ... Szalom Alejchem !!!
            • Dziennikarzy ? Dla mnie to zwyklo klamcy !
              • Nie długo wyprosi się solidarnosć, która z pierwotną solidarnoscią ma tylko nazwę
                • Treść została usunięta
                  • Brawo prawidlowo tylko prawdziwi Polacy i patrioci,maja wstep a nie anty Polskie smierdziele..

Najczęściej komentowane