/ Forum Prezydent: Dziś powinna być jedna Polska, jedna wspólna ojczyzna ponad podziałami
11    

Prezydent: Dziś powinna być jedna Polska, jedna wspólna ojczyzna ponad podziałami

Dodano 11
– Dziś powinna być jedna Polska, jedna wspólna ojczyzna ponad wszelkimi podziałami. Apeluję do wszystkich polityków, żeby o tym pamiętali – mówił w programie „Sygnały dnia” na antenie radiowej „Jedynki” prezydent Andrzej Duda.
 11
  •  
    @bolkos i oczywiscie w mundurze, z wszyszkimi medalami i orderami! Te jakbyc mial od Dudziaka to nie!
    •  
      @bolkos i oczywiscie w mundurze, z wszyszkimi medalami i orderami! Te jakbyc mial od Dudziaka to nie!
      •  
        @bolkos ty jako najwiekszy patriota, no chyba po za kurduplem, musisz na Marsz Niepodleglosci w pierwszym szeregu POpier,dalac!!
        •  
          do roku 1939 chyba odbyly sie 2 slownie dwa marsze
          cha cha cha
          •  
            kako "morda zdradziecka " jak mam to zrobic?
            • Powiedział ten na każde zawołanie karła
              •  
                tak
                a podzielilem Polske
                ja i Bolo 1 Chrobry
                cha cha cha cha
                •  
                  tak mamy'okragla rocznice" 101
                  ps musztarde juz mam czekam na propozycje
                  •  
                    Dudziak a jak teraz wyglada u ciebie z Polinem, bo przeciesz szczekales , ze parchate to naszymi starszymi bracmi sa! Polska jest tylko dla Polakow!
                    •  
                      Dudziak a jak teraz wyglada u ciebie z Polinem, bo przeciesz szczekales , ze parchate to naszymi starszymi bracmi sa! Polska jest tylko dla Polakow!
                      •  

Najczęściej komentowane