/ Forum Kolejna kobieta oskarżyła Romana Polańskiego o gwałt. Polaka wyrzucą ze stowarzyszenia artystów?
8    

Kolejna kobieta oskarżyła Romana Polańskiego o gwałt. Polaka wyrzucą ze stowarzyszenia artystów?

Dodano 8
ARP, czyli gildia francuskich artystów, ma w najbliższym czasie spotkać się w sprawie wykluczenia Romana Polańskiego. Najprawdopodobniej w związku z nowymi oskarżeniami pod adresem reżysera, z wywiadu w ostatniej chwili zrezygnowała też gwiazda jego najnowszego filmu, Jean Dujardin.
 8
  • Romek mnie też kiedyś tryknął w kakao 25 lat temu mimo, że nie jestem Kobietą... ile za to się da zgarnąć kapusty?
    • Nakarmic tego zyda wieprzowina
      • Chyba tak było ale to następny powód żeby Polska płaciła Żydom już nie 300 mld$ a 310 mld$ bo przecież pan reżyser ma obywatelstwo polskie które uratowało go przed ekstradycją do USA. To nic że polska rodzina go ratowała ale karmiła go kapustą i ziemniakami przez co przeżywał traumę za co też należy się Żydom znowu dodatkowe 10mld. To nic że dieta wegańska i że tak samo jadła ta rodzina ale Żydom zawsze mało wyzysku swoich wybawicieli, dobroczyńców
        •  
          im dalej od wojny
          tym mamy wiecej zbowidowcow
          im polanski starszy tym wiecej , , , , , ,cos sobie przypomina
          ciekawe oba przypadki!
          • POstępowe to i .Nowoczesne, oskarżenie wystarczy. Po co bawić sie w sądy. Władza lub motłoch wiedzą lepiej. Rewolucja nihilizmu en marche.
            • kołolska

zaczęłaś trybić UB-kie metody nowogrodzkiej ?

lepiej póżno niż wcale
              • Wynika z tego, ze wystarczy oskarzyc, zeby zniszczyc kazdego czlowieka.Nie bronie Polanskiego, gdyz aniolkiem nie jest , ale tego typu poczynania kojarza mi sie z rezimami totalitarnymi.
                • No cóż...nie zawsze Roman był nieszkodliwym staruszkiem.

Najczęściej komentowane