/ Forum Wadim Tyszkiewicz zawiedziony pracą w Senacie? „Chyba to nie mój świat”
2    

Wadim Tyszkiewicz zawiedziony pracą w Senacie? „Chyba to nie mój świat”

Dodano 2
Po kilkunastu latach spędzonych na stanowisku prezydenta Nowej Soli, Wadim Tyszkiewicz wystartował w wyborach parlamentarnych. Samorządowcowi udało się dostać do Senatu, ale nowy rozdział w politycznej karierze najwyraźniej nie dostarcza mu wielu powodów do radości, o czym sam zainteresowany poinformował w mediach społecznościowych.
 2
  • Nareszcie. Postanowiłem mr. nekro czy tam co... poddać krytyce na polskim Internecie z każdej stolicy w Europie, z lotnisk łącznie z państwami neutralnymi. Nie tylko jego ale całą tą paragospodarczą Bandę Drombo tzn. ugrupowanie Nekro-Brexitowe rodem z zataniałego, szczególnie w tzw. Kwestii Managerskiej w Polsce,, Poznańskiego UAM (przyp. dla kompletnie zdebilałych Uniwersytet im. A. Mickiewicza). Tzw. Nekro-Brexitowa kadra uniwersytecka wraz z owym Tyszkiewiczem rodem z Nowosolskiej ulicy oraz Czarnostrugowego i Odrzańskiego RYNSZTOKA doprowadzili niejednokrotnie do nie jednego załamania relacji gospodarczych na świecie, a konsekwentnie do kryzysu politycznego, szczególnie w Unii Europejskiej ale i w relacjach Unii Europejskiej z USA co jednoznacznie oraz obecnie zwrotnie pogłębia obecny kryzys nazywany Brexit. ZA WYSOKIE PROGI jak dla Białoruskiego rynsztokowca. Bardzo dobrze, że dostał po ryju szczególnie w kwestii pieniędzy, których nigdy nie posiadał, a które posiadali Polscy Deputowani w Polskim Parlamencie, ponieważ należy reprezentować, Polaków pracujących w całej UE, USA, KANADZIE szczególnie w sposób KURTUAZYJNY MIĘDZYNARODOWO. A TZW. OMAWIANI gorzej niż LEPPER za już niepamiętnych czasów. ZERO SZACUNKU DLA LUDZI, ZERO JAKICHKOLWIEK TZW. UAMOWSKICH UNIJNYCH "SZANS", ZERO SZACUNKU, ZERO PIENIĘDZY, ZERO JAKICHKOLWIEK PROLUDZKICH ZACHOWAŃ - SZCZEGÓLNIE W TZW. KWESTII MANAGERSKIEJ, ZERO PROSPOŁECZNYCH DZIAŁAŃ W RELACJACH PRACOWNICZYCH, ZERO MYŚLENIA OPARTEGO NA ZACHODNIOEUROPEJSKIM SYSTEMIE, ZERO, ZERO, ZERO KURTUAZYJNOŚCI - a ta w polityce najważniejsza. Tyszkiewicz NIE JESTEŚ BILL GATES, żeby po 4 miesiącach działalności Microsoft Corporation naprawić uszkodzoną elektrownię w Ameryce w oparciu o dostępną literaturę w bibliotece czy stoisku prasowym.
    • Wy syn!
      Hipokryta, niech powie o podatkach którymi obarczył Nową Sól.
      Co? za późno się kapnął że tu nie mam miejsca na łapówy?
      Woda sodowa uderzyła i chciał sobie dopisać do życiorysu senatorowanie, a tu klapa, mniejsza kasa, a i petentów do dawania nijak nie znajdzie, chociaż? może sie gnida powoływać na znajomości!

Najczęściej komentowane