/ Forum Karczewski: O zwycięstwie Grodzkiego zadecydował jeden głos, wiem czyj. Może zagłosować inaczej
11    

Karczewski: O zwycięstwie Grodzkiego zadecydował jeden głos, wiem czyj. Może zagłosować inaczej

Dodano 11
Były marszałek Senatu na antenie radia RMF FM komentował przegraną przez PiS batalię o Senat. Stwierdził, że partia rządząca nie traci nadziei na odzyskanie izby wyższej polskiego parlamentu.
 11
  •  
    ojcze ojcze
    jak walisz konia to uwazaj na klawiature
    cha cha cha cha radio ma  , ,ryja
    • PANI LIDIA STARON...BRATAJAC SIE Z  GAWLOWSKIM I  KWIATKOWSKIM STRACILA TWARZ I  SZACUNEK ....NIECH SIE SMAZY W  PIEKLE .....!!!!!
      • PANI LIDIA STARON...BRATAJAC SIE Z  GAWLOWSKIM I  KWIATKOWSKIM STRACILA TWARZ I  SZACUNEK ....NIECH SIE SMAZY W  PIEKLE .....!!!!!
            •  
              jak wywioza na taczce
              cha cha cha cha
              polnym!
              • Nie martw się gości, co się odwlecze, nie uciecze.
                Będziesz Pan marszałkiem!
                •  
                  to jak zwalniasz chatke i  do ogrodnika sie wyprowadzasz cy do tego malego lysego w  brylach
                  no sluzbowych "chatek " ci u was dostatek
                  to zapewne z  mieszkanie +
                  •  
                    stary trik kurdupla
                    wiem ale nie powiewm
                    •  
                      eskulapie z  willi
                      w biegu na  100m wazna jest nawet jedna setna sekundy
                      po prostu przegralisie i morda w kubel
                      • Karczewski w senacie raczej orlem nie byl. Jest jak jest. Moze cos sie zmieni bo ostatnio niektorzy obrzucali sie tylko blotem zamiast zjednoczyc sie i pracowac dla kraju

Najczęściej komentowane