/ Forum Wałęsa w Kongresie. „Jeśli Stany Zjednoczone nie chcą przewodzić światu, to niech oddadzą ten interes Polsce”
8    

Wałęsa w Kongresie. „Jeśli Stany Zjednoczone nie chcą przewodzić światu, to niech oddadzą ten interes Polsce”

Dodano 8
– Mnie uczono, że demokracja jest większością. A dziś większość w niektórych krajach nie chodzi na wybory – mówił Lech Wałęsa w podkomisji Izby Reprezentantów USA, w 30. rocznicę swojego przemówienia przed Kongresem USA.
 8
  • Masz racje Bolek, tylko zapomniales dodac, ze to ty wowczas powinienes stac na czele.
    • Obejrzałem filmik z Lesiem i mam za swoje... 6 rano, i nadal nie mogę zasnąć.
      •  
        Niech ktoś go skieruje w końcu na badania psychiatryczne. Wtedy jego wypowiedzi będą jakoś usprawiedliwione.
        •  
          Bolkowi powinni schować paszport bo niedługo cały świat będzie miał z niego beke
          • Lewe pisuary na obczyznach, gdzie pasożytują na socjalu, głosza już słowa antoniego obłąkanego, patrona wariatów, ale jakos im to nie idzie
            •  
              Nie wyglada to na Kongres, raczej przedstawienie dla mlodziezy amerykanskiej,
              • Debil i matoł TW Bolek już dawno POwinien POdkladac drwa pod kotłem swoim, Jaruzela i Kiszczaka w PIEKLE !!!

Najczęściej komentowane