/ Forum Pawłowicz tłumaczy przepisy, internauci tworzą memy. Tak widzą sprawę Trybunału Konstytucyjnego
3    

Pawłowicz tłumaczy przepisy, internauci tworzą memy. Tak widzą sprawę Trybunału Konstytucyjnego

Dodano 3
Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, Elżbieta Chojna-Duch nie będzie kandydatką PiS do Trybunału Konstytucyjnego. Zastąpi ją Robert Jastrzębski, a uwagę komentatorów zwróciły nie roszady w nominacjach, tylko przepisy prawne dotyczące nominacji. Internauci już zdążyli skomentować je za pomocą memów.
 3
  • Nazywam się Bar Leo z USA. Chciałbym podzielić się ze mną publicznymi świadectwami na temat tego, co ten sam człowiek, którego widziałem na tym forum o imieniu Dr. Agbazara z AGBAZARA TEMPLE, właśnie dla mnie zrobił, ten mężczyzna właśnie przywiózł moją zagubioną Były mąż dla mnie z jego wielkim zaklęciem w ciągu 72 godzin. Byłem żonaty z mężem Alaną Evans, byliśmy razem przez długi czas i uwielbialiśmy siebie, ale kiedy nie byłem w stanie dać mu dziecka przez 4 lata, zostawił mnie i powiedział, że nie może dłużej kontynuować, to teraz jestem szukając sposobów na odzyskanie go, dopóki nie zobaczyłem kontaktu Dr.Agbazary na tej stronie w sprawie jego mocy. Skontaktuj się z nim również w przypadku każdego mijanego problemu i sprawdź na własne oczy:

( agbazara@gmail. com ) LUB WhatsApp go na ( +234 810 410 2662 )
    • KUPA gej kpszrrny olo pracuje w szabas - mavzelny rabin Polski Dchudtich eypiergolil go z gminy i ma ptzeyebane - z koszer szekli (30) od Żyda Sorosa zostało jedno woelkie gooowno ... Aj,Waj,Hiewealt
      .
      • Ona to jest toczący sie obciach

Najczęściej komentowane