/ Forum Beata Szydło reaguje na reportaż „Superwizjera” TVN: Ta sugestia to szczególnie obrzydliwe kłamstwo
42    

Beata Szydło reaguje na reportaż „Superwizjera” TVN: Ta sugestia to szczególnie obrzydliwe kłamstwo

Dodano 42
Była premier Beata Szydło ostro zareagowała na reportaż „Naziol, kibol, bandyta” Bertolda Kittela i Anny Sobolewskiej, który wyemitowany został w sobotnim „Superwizjerze” TVN. „Sugerowanie, że przypadkowe spotkanie z ludźmi, podającymi się w Rytlu za wolontariuszy, było »kontaktami polityków PiS z gangsterami« jest szczególnie obrzydliwym kłamstwem” – oświadczyła polityk.
 42
  • A czy Szydło małym dzieckiem jest, że nie odróżnia naziola od wolontariusza?
    • Psychiczne,tępe, nie posiadające manier i obycia, ciągle bluzgające i bez edukacji pisuary pouczają innych moralnosci, pisuary tym zeszły jeszcze niżej w swojej głupocie, potem lewe pisuary dziwią się, że każdy wali z tępych pisuarów i wytyka ich palcami
      • Nazywam się Bar Leo z USA. Chciałbym podzielić się ze mną publicznymi świadectwami na temat tego, co ten sam człowiek, którego widziałem na tym forum o imieniu Dr. Agbazara z AGBAZARA TEMPLE, właśnie dla mnie zrobił, ten mężczyzna właśnie przywiózł moją zagubioną Były mąż dla mnie z jego wielkim zaklęciem w ciągu 72 godzin. Byłem żonaty z mężem Alaną Evans, byliśmy razem przez długi czas i uwielbialiśmy siebie, ale kiedy nie byłem w stanie dać mu dziecka przez 4 lata, zostawił mnie i powiedział, że nie może dłużej kontynuować, to teraz jestem szukając sposobów na odzyskanie go, dopóki nie zobaczyłem kontaktu Dr.Agbazary na tej stronie w sprawie jego mocy. Skontaktuj się z nim również w przypadku każdego mijanego problemu i sprawdź na własne oczy:

( agbazara@gmail. com ) LUB WhatsApp go na ( +234 810 410 2662 )
        • A jednak Olek nadal w piaskownicy... Zdrowia życzę.
          • @ uczynna

widzę , że wolisz odrzucić wszelką pomoc intelektualną ,

wolisz zostać bezrozumnym , bezrefleksyjnym klakierem .

twój wybór
            • Pukasz Olek w dno od spodu. Masz braki w edukacji, skończ podstawówkę a innych nie sądź wg siebie. Może też kuracja u specjalisty pomoże... trzymam kciuki
              • @ uczynna

jak głupota cię boli i doskwiera , rozważ pójście do szkoły

jakkielwiek , która porzeszy ci horyzonty myślowe , zatem nie do szkółki parafialnej

bo mógłbyś stać się bardziej przygłupawy
                • @ uczynna

jak głupota cię boli i doskwiera , rozważ pójście do szkoły

jakkielwiek , która porzeszy ci horyzonty myślowe , zatem nie do szkółki parafialnej

bo mógłbyś stać się bardziej przygłupawy
                  • Głupota trolla ma mnie boleć? Mierzi, odstręcza, nawet śmieszy . ..masz z Kitellem wspólne cechy, to kumpla od trollingu bronisz... Biedny ludź:-):-):-)
                    • Głupota trolla ma mnie boleć? Mierzi, odstręcza, nawet śmieszy . ..masz z Kitellem wspólne cechy, to kumpla od trollingu bronisz... Biedny ludź:-):-):-)
                      • @ uczynna

prawda cię boli ?
                        • Olek; idź być głupim gdzie indziej:(
                          • @ uczynna

przypadkowo to kaczynscy znależli Telegraf

a ojciec Grzyb dwa Maybachy od bezdomnego ....................................he he he he he he he
                            • WaffelKittel na posterunku. Zamiast opisywać lekarza z potrzebami wartymi $500, szuja manipuluje przypadkowym spotkaniem polityków ... Taka ubecka mentalność... Pozdrowienia dla trolla Olka
                              • Dzieki dziennikarzom TVN24 - ,, żołnierzom wyklętym '' przez dawne służby PRL-u w nowogrodzkiej

społeczenstwo ostatnio uswiadomiono burdelami Banasia

a teraz rączka w rączkę z bandytami upasionymi na piwsku , bo nie na siłowni
                                • Dzieki dziennikarzom TVN24 - ,, żołnierzom wyklętym '' przez dawne służby PRL-u w nowogrodzkiej

społeczenstwo ostatnio uswiadomiono burdelami Banasia

a teraz rączka w rączkę z bandytami upasionymi na piwsku , bo nie na siłowni
                                  • najgorsze jest to , że taką nicość jak wójtowa Szydło

dawni towarzysze ukrainscy żydzi

narzucili Polakom jako premiera

Było to najwieksza potwarz dla Polaków od czasu Jałty
                                    • najgorsze jest to , że taką nicość jak wójtowa Szydło

dawni towarzysze ukrainscy żydzi

narzucili Polakom jako premiera

Było to najwieksza potwarz dla Polaków od czasu Jałty
                                      • co dziwne nie przeszkadzały im dresy , choć prezes okazjonalnie wbija się w takowe
                                        • wśród oprychów czuli się jak na nowogrodzkiej
                                          • wśród oprychów czuli sie jak na nowogrodzkiej
                                            • W stacji TVN nadal funkcjonuje całe stado dziennikarzy powiązanych z dawnymi służbami PRL. Przez 25 lat współpracowałem jako fotoreporter i  wydawca z  różnymi mediami dlatego byłem i jestem realistą za czyją kasę i w jakim celu powstała stacja TVN.!!! Dla przypomnienia,rozpoczęła ona swój antenowy przekaz 3 października 1997. Stacja ta powstała dlatego, że stacja TV Polsat, która powstała 5 lat wcześniej nie realizuje aż takiej antypolskiej linji społecznego przekazu na co liczył dawny wojskowy i ubecki układ. Dlatego w wojskowych służbach informacyjnych i w porozumieniu z pozostałymi strukturami SB zapadła wspólna decyzja o utworzeniu stacji TVN z konkretnym założeniem szkalowania wszystkiego co polskie I związane z jego tradycjami oraz ogólnonarodowym patriotyzmem . Do realizacji tego celu wybrano min. Mariusza Waltera!!!
                                              Dlaczego??? ano dlatego, że już na początku lat 1980, komunistyczne władze Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej doceniały propagandowy talent Mariusza Waltera. Mariusz Walter w 1983 założył z Janem Wejchertem holding ITI (International Trading and Investment) w skład którego później weszła m.in. telewizja TVN a także przejęty przez niemieckie media portal internetowy Onet. Ich przejęcie i afirmacja na Polskim rynku wydawniczym jest bardzo mocno wspierana przez byłych prominientów oraz służby dawnego PRL?
                                              PS.
                                              Firma International Trading and Investment otrzymała koncesję od władz PRL na sprowadzanie sprzętu elektronicznego z zagranicy i dystrybucję filmów na kasetach video w Polsce. Mariusz Walter w 1997 roku stanął na czele telewizji TVN, której kierownictwo w 2001 przekazał synowi Piotrowi. Po wygranych wyborach parlamentarnych w 2015 roku przez ugrupowania patriotyczne szybko odsprzedano TVN koncernom (nim.Discovery) aby (ewentualnie) trudniej było tej stacji pozbawić koncesji. Tak to w telegraficznym skrócie można powiedzieć co to za medium i komu ono służyło i dalej służy…..
                                              • Dobrze wam tak. Od tego matoły macie odpowiednie służby, które powinny zawczasu sprawdzać komu łapę podajecie. Uczcie się.
                                                • BRAWO PANI BEATO....540 TYSIECY GLOSOW W  WYBORACH DO U E ...TO REKORD POLSKI .
                                                  • BRAWO PANI BEATO....540 TYSIECY GLOSOW W  WYBORACH DO U E ...TO REKORD POLSKI .
                                                      • Treść została usunięta
                                                        • Czego się można spodziewać po stacji TVN, która została stworzona z pieniędzy skradzionych w wyniku afery FOZZ ?
                                                          youtube
                                                          • Brawo Superwizjer! Dzięki odważnym reporterom mamy szansę poznać poziom naszych , pełnych honoru i wielkich słów, polityków.
                                                            • piSS metody jak u  komunistow , wszystkiemu zaprzeczac i udawac oburzenie

Najczęściej komentowane