/ Forum Polacy ocenili decyzję Tuska. Dobrze zrobił, że wycofał się z kandydowania?
3    

Polacy ocenili decyzję Tuska. Dobrze zrobił, że wycofał się z kandydowania?

Dodano 3
Jak wynika z sondażu IBRiS przeprowadzonego na zlecenie „Rzeczpospolitej”, aż 73 procent Polaków dobrze ocenia decyzję Donalda Tuska o niestartowaniu w najbliższych wyborach prezydenckich. Decyzję popiera również zdecydowana większość wyborców partii opozycyjnych.
 3
  •  
    Tusk będzie miał duże szanse w kolejnych wyborach - o ile pozostanie w polityce.
    W następnym rozdaniu pisi wracają na swe należne miejsce - czyli na margines. Prezio był w ekstazie, kiedy PiS wygrał w 2015 i mówił, że już władzy nie oddadzą - nieźle się wtedy ubawiłem (choć wiedziałem, że w 2019 też wygrają). Przed wami kadencja, w której będziecie patrzeć jak spada wam poparcie, pisie pały - przyzwyczajajcie się do tego.

2023 - w tym roku stracicie władzę, pisie pały. A przez całą Polskę będzie się niósł przeraźliwy skowyt Misiewiczów odrywanych od koryta.
    • ciagle o tej rudej szmacie zdrajcy nie ma czegos ciekawego ?
      •  
        Ot co!
        – Myślę, że Tusk należy do historii polskiej polityki – omawia wyniki sondażu dla „Rzeczpospolitej” szef IBRiS Marcin Duma.
        Ostał Ci się ino... biały koń :))

Najczęściej komentowane