/ Forum TSUE wydał wyrok ws. niezależności Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego i nowej KRS
8    

TSUE wydał wyrok ws. niezależności Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego i nowej KRS

Dodano 8
Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wydał we wtorek 19 listopada wyrok dotyczący Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego i Krajowej Rady Sądownictwa. Zgodnie z wyrokiem TSUE, to Sąd Najwyższy ma zbadać niezależność Izby Dyscyplinarnej SN.
 8
  • Czyli wydal wyrok jak i nie wydal, typowe "umycie rak" i moze pierwszy znak , ze odp...sie od Polski !
    •  
      Moze ja sie nie znam, ale jak sad najwyzszy moze kontrolowac prace organu kontrolujacego...sad najwyzszy?
      W prawie rzymskim, bedacym podstawa naszego prawa, jest fundamentalna zasada, ze nie mozna byc sedzia we wlasnej sprawie.
      Idac za wykladnia europejskiego trybunalu, np ja moglbym domagac sie, aby przyznano mi prawo dyscyplinowania sedziego, ktory mialby wydac wyrok w mojej (hipotetycznej) sprawie. Ciekawe jaki by wtedy wydal, hihihi...
      To orzeczenie to bzdura prawna.
      Ale co ja tam sie znam ..
      • Jaki on piekny ten TUSUE! Klenk jak widze! To nasz obrońca demokraci i konstytuci! To nasz najwyszy Wuc! Wydrukowałem sobie zdjencie i postawie na Ołtarzu Demokraci! Bede klenkał dzienkując! Wybawili nas tym wyrokiem pd reżymu PiSoskiego wreszcie! Na ten wyrok czekaliśmy dniami i nocamy! Teraz bendzie jak było o co wszyscy sie modliliśmy my seweren tego kraju my elity nad wosło!
        • Chyba ludzie totalnej targowicy cieszący się tu na forum nie zdają sobie sprawy z tego, że TSUE w praktyce zrobił UNIK i nie wydał orzeczenia o braku niezależności Izby Dyscyplinarnej . Umyli ręce jak ktoś tu napisał
          • Bravo Unia bravo TuSe! To koniec PiSoskiego! Sondy znowu wolne one za wsze były wolne bo my elity je bronimy! Bronimy jak dawniej!
            • Umyli ręce, czyli nie mają się do czego przepierzyć.
              • >>>> .WYROK PO MYSLI P.I.S .. ...SUPER ...>>>>>>> .WIWAT P.I.S . ..JEDZIEMY DALEJ Z  TA KASTA SODOWNICZA ,,, ,,>>>>>> . DO SKUTKU .....!!!!!
                • >>>> .WYROK PO MYSLI P.I.S .. ...SUPER ...>>>>>>> .WIWAT P.I.S . ..JEDZIEMY DALEJ Z  TA KASTA SODOWNICZA ,,, ,,>>>>>> . DO SKUTKU .....!!!!!

Najczęściej komentowane