/ Forum Wiadomo, kto będzie rywalem Kidawy-Błońskiej w prawyborach. „Chcę podjąć się tego wyzwania”
5    

Wiadomo, kto będzie rywalem Kidawy-Błońskiej w prawyborach. „Chcę podjąć się tego wyzwania”

Dodano 5
Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania, poinformował za pośrednictwem Facebooka, że zgłosił swój udział w prawyborach w PO, które mają wyłonić kandydata na prezydenta.
 5
  •  
    Jaśkowiak nie zapomnij o zoofilach.
    • Jaśkowiak to typowy lewacko-różowy fanatyk a do tego wyjątkowo szkodliwy polityczny pacan, który oskarża Polaków o współpracę z niemieckimi nazistami-szok...….
      • POstępowy ten pan i .Nowoczesny. Ale czy by miał odwagę wystąpić jak ja w koszulce z napisem "Guns N Moses"? Bo jak nie, to zwykły oportunista "captive mind", ktory dla kariery "jak padlina i śmieci zawsze płynie z prądem", tak G. K. Chesterton.
        • Wolne miasto Poznań. Posen! Tak to widze. Danzig jest wolny, Ślonsk też, Posen i Warszawe sie uwolni od PiSoskiego reżymu i ciemnoty! Pomogom nam Legjony obrony demokraci i konstytuci utworzone w bratnich Niemczech pod dowuctwem Generała Radosława Sikorskiego i Marszałka Donalda Tuska! A ciemnote sie za pendzi do iałymstoku i Lublina i niech se tsm sie rzondzom a ten kraj bendzie nasz i żadnych wyboruw sie nie do puści żeby PiSy nie wygrały nic już by zawsze była demokracia wieczna! Tak!
          • Pasjonujące

Najczęściej komentowane