/ Forum Ile Donald Tusk zarobi jako szef Europejskiej Partii Ludowej? „Może wynegocjować osobny pakiet”
9    

Ile Donald Tusk zarobi jako szef Europejskiej Partii Ludowej? „Może wynegocjować osobny pakiet”

Dodano 9
Donald Tusk jako przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej będzie zarabiał niemal 30 tysięcy złotych miesięcznie, czyli prawie 360 tysięcy złotych rocznie – informuje „Super Express”.
 9
  •  
    te szambonurek z hajnowki
    wczoraj pokazywali oddana wg pis dowaytego mateuszka do uzytku kolej zelazna u cieb ie
    cha cha cha cha cha
    chyba dla kuni
    cha cha cha
    •  
      mozna zarobic ?
      mozna
      i nie trzeba ha kupowac od  klech
      ani wynajmowac pokoi na godziny
      cha cha cha kwa
      •  
        co by nie pis ac to i tak mateuszka w kasie nie dogoni
        cha cha cha cha
        •  
          p;onizej zestaw curwa i braciszek zakonny
          cha cha cha
          • A co to nas obchodzi, ile juz zarobil i zarobi na swoim kolejnym bezproduktywnym stanowisku. Od poczatku bylo wiadomo, ze w swiecie polityki jest tylko dla pieniedzy , a Polske i los Polakow ma gleboko w ...takim niedomowieniu.
            • zgadnijcie gdzie donald tusk bedzie robil kupe ...??? otoz bedzie ja robil do  zlotej muszli klozetowej .....a dooope bedzie mu podcierala teraz merkel ....
              • zgadnijcie gdzie donald tusk bedzie robil kupe ...??? otoz bedzie ja robil do  zlotej muszli klozetowej .....a dooope bedzie mu podcierala teraz merkel ....
                • donald tusk moze zarobic sto miliardow euro... .ewentualnie moze tez wynegocjowac ..bilion .....lecz jaki ch....j mnie ma  to  interesowac ...,.???
                  • donald tusk moze zarobic sto miliardow euro... .ewentualnie moze tez wynegocjowac ..bilion .....lecz jaki ch....j mnie ma  to  interesowac ...,.???

Najczęściej komentowane