/ Forum Jaśkowiak rywalem Kidawy-Błońskiej w prawyborach. Budka ostro krytykuje sposób zgłoszenia kandydatury
6    

Jaśkowiak rywalem Kidawy-Błońskiej w prawyborach. Budka ostro krytykuje sposób zgłoszenia kandydatury

Dodano 6
– To, co działo się wczoraj wokół kandydatury Jacka Jaśkowiaka, było dość niepoważne – powiedział Borys Budka w programie Wirtualnej Polski „Tłit”– Mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy, by opóźniać proces nominacyjny – dodał.
 6
  • Komuch Broniarz ubierze nauczycieli w żółte a właściwie POmaranczowe kamizelki i wygoni w rocznicę wprowafzenia stanu wojennego przez juntę wojskową Jarizel-bandy - na ulicę i będą przy koksiakach (nieekologicznych) świętować miłą komuchom rocznicę ...
    • Slychac wycie ? Znakomicie ! hahahahaha gryza sie jak wsciekle psy, a Donek obsikal ich cieplym ...bo dla niego najwazniejsza jest forsa , a ma za malo odwagi , zeby stanac oko w oko z rywalem.
      • >>>> .Buda ..my chcemy Jaskowiaka ...on jest dobry na  wojne ...>>>Polsko....Polska .. .co tam Malgoska ona jeszcze nie  znalazla projektu waszego programu ...
        • Budka, prawnuku Gomułki - zgłoś się sam do startu w przedbiegach platfusow - weź jeszcze Jachire jako asystentkę a będzie wesoło jak w cyrku ... PO to DNO !!!
          • A ja z  takim zupelnie niespodziewanym zapytaniem ....>>>> ...wybacz profesorze Budka ...co jest z  tym strajkiem Wloskim nauczycieli .. co  zapowiadal komuch Broniarz ...???? ....podejrzewam ze  zostal tylko makaron ....
            • A ja z  takim zupelnie niespodziewanym zapytaniem ....>>>> ...wybacz profesorze Budka ...co jest z  tym strajkiem Wloskim nauczycieli .. co  zapowiadal komuch Broniarz ...???? ....podejrzewam ze  zostal tylko makaron ....

Najczęściej komentowane