/ Forum Jachira chce regulacji w sprawie całowania w rękę. „To już jest molestowanie”
9    

Jachira chce regulacji w sprawie całowania w rękę. „To już jest molestowanie”

Dodano 9
– Ja nigdy w mojej karierze zawodowej nie spotkałam się z tak wielką potrzebą całowania po rękach. Szczególnie posłów prawicy, ale tak naprawdę z każdej opcji – stwierdziła Klaudia Jachira. Posłanka KO domaga się utworzenia regulacji w tej sprawie.
 9
  • Należy zwołać komisję ,przegłosować problem lub wydać jakąś dyrektywę. Prosze ,jak w parlamencie brukselskim, problem na problemie.Coż, jak zwwykle...jak wybierają tak mata.
    •  
      rozumiem skąd ten pomysł, u Żydów ortodoksyjnych obcy mężczyzna nie może dotknąć kobiety więc próbują zmienić prawo tak aby było zgodne z ich zabobonami
      •  
        Całowanie kobiecej dłoni, choć powoli przechodzi do lamusa, w wielu kręgach wciąż jest popularnym zwyczajem. Nawet jeśli nie jest to nasz ulubiony zwyczaj, nie należy szarpać się z próbującym ucałować dłoń wujkiem czy dziadkiem – dla przedstawicieli starszego pokolenia pocałunek dłoni jest wyrazem szacunku i przyjaźni, więc należy przyjąć go z uprzejmą cierpliwością. Kto wie, być może kiedyś będziemy za tym tęsknić?
        http://aleksandrapakula.pl/2017/12/06/calowanie-kobiety-w-dlon/
        • ...a calowanie w policzek to gwałt... Niezłe dzbany są w tej lewicy
          • Takich spraw nie reguluje się prawnie. Wystarczy jednemu z drugim po prostu powiedzieć zamiast "kłaść na rękę"
            • Na tej fotce smieje sie jak konska d..a do bata. Idiotka
              • Debilica, kretynica, idiotyca, swirzyca, poslica reszte niech sobie dopisze w rodzaku zenskim.
                • Debilica POslica Jachira zaczyna cyrk-debate - kiedy Kichawa weźmie ją za swoją asystentkę ... DNO i PO !!!

Najczęściej komentowane