/ Forum Jakimowicz komentuje spotkanie z Macierewiczem. „Więcej straciłem, niż zyskałem”
6    

Jakimowicz komentuje spotkanie z Macierewiczem. „Więcej straciłem, niż zyskałem”

Dodano 6
Na początku listopada w programie #Jedziemy w TVP Info doszło do spotkania pomiędzy Jarosławem Jakimowiczem i Antonim Macierewiczem. To wydarzenie było szeroko komentowane przez internautów. Teraz o bilansie zysków i start w tym kontekście Jakimowicz opowiedział w rozmowie z Plejadą.
 6
  • A może byś tak z Bolusiem misiaczka na wizji zrobił - karierowiczu płaczliwy
    •  
      ajajaj
      wykorzystal i porzucil !
      sie ma kretyn nie winz
      cos te tabletki slabo dzialaja
      • Sam sie pszekonał że konszakty z PiSowcami to same straty! Nie wolno! Karzdy niech wie że sie w tedy stanie niełukiem i odrzutem z naszej wienkszości tego kraju!
        • nie pasuja mu komentarze ? to  mogl wylizac antkowi du pe poza kamerami
          • Zaklinanie nic tu nie da skoro się ktoś szmaci to musi pomyje wycierać. Nikt porządny nie pójdzie do TVP propagandowej tuby podłej zmiany i ściskać się z tym indywiduum.
            • Jakimowicz , tu masz rację

jak się dla kariery nadstawia zadka , to oczekuje się koszty się zwrócą .

jesli nie frustracja narasta i emocje sie chyboczą by ukryć rozdygotaną chuć

Najczęściej komentowane