/ Forum Banaś przerwał milczenie ws. dymisji. Wiadomo, co dalej zamierza

Banaś przerwał milczenie ws. dymisji. Wiadomo, co dalej zamierza

Dodano 126
„Byłem gotów złożyć urząd prezesa NIK” – ogłosił Marian Banaś w oświadczeniu, które jako pierwsza opublikowała stacja RMF FM.
 126
  •  
    ale bedzie naparzanka
    pancerny maryjan kontra pis
    • oszust banas robi z  siebie bohatera i  meczennika i  pograza sie w  dalszych klamstwach.
      Zamknac mende i wyrzucic klucz.
      • Pan Banaś chciał złożyć dymisję, ale żądał gwarancji bezpieczeństwa i braku odwetu. Ale bardzo mściwa Karliczka Ciocia Jarosława odrzuciła warunki Banasia. Więc konflikt się zaostrza.
        • my wiemy co zamierza Banaś

nie dać się zabić ,

zabity banas niczego nie powie
          • ja bym bardzo ccxhioł spotkać pana Banasia
            ja bym mu naplól w gembom
            ze on tylko tyle nakrodł
            • pytom o co hodzi PiS tom w walce z tym panem Basianem ?

bo się pogubił ja .

to opozycji sie zasadzo ?
              • pytom o co hodzi PiS tom w walce z tym panem Basianem ?

bo sie pogubił ja .

to opozycji sie zasadzo ?
                • Na jego miejscu też bym nie ustąpił, Kwiatkowski ustąpił?
                  Opozycja najpierw niech zrobi porządki w swoich szeregach a potem wytyka innym.
                  • pan maryjanek bardzo sie sprwadził z przestepczym półswiatku

również ochrona mafii vatowskiek w ministrstwie była więcej niż wzorowa
                    •  
                      Przypomina mi to rok 2007 gdy Kaczyński wykoleił PiS i sam się wykolegował z władzy przez swoje INTRYGI i chęć uwalenia dwóch gostków.....Jest rok 2019 i mamy to samo....tylko jeszcze bardziej groteskowo bo to pan Banaś dał Kaczorowi kasę z podatków na zakup 2 kadencji................Osobiście nie chcę odejścia PiS bo wróci PO z milionem czarnych emigrantów , ze zboczeńcami LGBT w szkołach, z umowami śmieciowymi i bezrobociem, z legalizacją adopcji przez homoli aby uprawiać swoje zboczone praktyki na dziecku, w końcu z przyszłą legalizacją pedofilii czemu ma służyć tzw. "wychowanie seksualne" od przedszkola
                      •  
                        **Czy Banaś na dotychczasowych stanowiskach sprawdzał się, jako właściwy człowiek na właściwym miejscu? Jeśli tak, to dalsza dyskusja jest zbędna. Takich ludzi trzeba chronić a nie gnoić drobiazgami**
                        • Jestem ciekaw, na jak długo starczy Panu sił, aby sam, w pojedynkę , płynąć "pod prąd". Ale trzymam za pana kciuki. Wydaje się, że sojusznika ma pan wyłącznie w Konfederacji......
                          • raport w spraiwe Banasia był znany nowogrodzkiej od roku

pan Tusk ma rację .........................trupy z szafy wypadają

a banaś nie jest nawet czubkiem góry lodowej
                            •  
                              Przypomina mi to rok 2007 gdy Kaczyński wykoleił PiS i sam się wykolegował z władzy przez swoje INTRYGI i chęć uwalenia dwóch gostków.....Jest rok 2019 i mamy to samo....tylko jeszcze bardziej groteskowo bo to pan Banaś vdał Kaczorowi kasę z podatków na zakup 2 kadencji................Osobiście nie chcę odejścia PiS bo wróci PO z milionem czarnych emigrantów , z LGBT w szkołach z umowami śmieciowymi i bezrobociem
                              • pan Banaś zmęczony zakładaniem mafii vatowskiej ........................niestety powiesi sie
                                • >>> PAN BANAS ZNOWU BEDZIE LAPAL ZLODZIEI Z  PLATFORMY >>>> BRAWO ..!!!
                                  • >>> PAN BANAS ZNOWU BEDZIE LAPAL ZLODZIEI Z  PLATFORMY >>>> BRAWO ..!!!
                                    • MUSZE POWIEDZIEC ZE DANIE W  RYJ OPOZYCJI ZA TE POMOWIENIA BARDZO PODOBA SIE WYBORCA PISU ....!!!!! HURA ...!!!!
                                      • MUSZE POWIEDZIEC ZE DANIE W  RYJ OPOZYCJI ZA TE POMOWIENIA BARDZO PODOBA SIE WYBORCA PISU ....!!!!! HURA ...!!!!
                                          • ...opalony maryjanku ...............nastepna bedzie w kratkę
                                            • WIWAT PAN BANAS ...!!! ZGODNIE Z  PRAWEM >>> KWIATKOWSKIEGO ....he.....he,,,,,,he.
                                              • WIWAT PAN BANAS ...!!! ZGODNIE Z  PRAWEM >>> KWIATKOWSKIEGO ....he.....he,,,,,,he.
                                                  • ....opalony maryjanku .........................samobójstwa nie unikniesz.........................
                                                    • TERAZ CZAS NA SEDZIOW ANARCHISTOW ....ROZPLASZCZYC ICH NA MIAZGE ....!!!!!!
                                                          • Banaś ..........jest burdel do kupienia ................w Janowie Podlaskim
                                                            • Banaś ..........jest burdel do kupienia ................w Janowie Podlaskim

Najczęściej komentowane