/ Forum PiS prowadzi w sondażu przeprowadzonym dla PO. Konfederacja goni Lewicę
10  

PiS prowadzi w sondażu przeprowadzonym dla PO. Konfederacja goni Lewicę

Dodano 10
Kantar przeprowadził dla PO sondaż preferencji wyborczych – poinformował dziennikarz Radia Zet Mariusz Gierszewski. W zestawieniu prowadzi Prawo i Sprawiedliwość.
  • Karma wraca. PiS "dostaje w pupę" za swoją własną głupotę !!! Szkalowanie Konfederacji w każdym miejscu i na każdym kroku (zwłaszcza w czasie trwania kampanii wyborczej) odbija się teraz na PiS-ie...... PiS jest głupi, PiS jest zły..... taki świątobliwy Gowin oczerniał Konfederację o prorosyjskość, Kurski wraz z całą TVP udawał, że Konfederacji wogóle nie ma, wysługiwali się między innymi niejaką Ogórkową, która w swoich programach szkalowała Konfederacje jak tylko mogła (czyniła to bardzo nieudolnie zresztą)..... Głupota PiS-u polega na tym, że tak naprawdę Konfederacja może być dla nich ratunkiem i w interesie PiS winno być raczej wspieranie konfederacji, a juz na pewno nie walka z nimi. A ja mam taki zwyczaj, że moja sympatia zawsze jest po stronie mniejszego i słabszego, zwłaszcza, że ma ten mniejszy i słabszy rację. A PiS bardzo wiele straci - już kiedyś pisałem, że od tej pory będzie się tylko cofał i oddawał teren.....

Najczęściej komentowane