/ Forum Tusk ostro do dziennikarki TVP: To kosztuje Polskę już naprawdę za dużo
17    

Tusk ostro do dziennikarki TVP: To kosztuje Polskę już naprawdę za dużo

Dodano 17
– To kosztuje Polskę już naprawdę za dużo i jestem przekonany, że nie jestem odosobniony, w tym odruchu, powiem mocno, obrzydzenia, kiedy słyszę tego rodzaju argumenty – powiedział Donald Tusk odpowiadając dziennikarce TVP na pytania dotyczące polskich sędziów.
 17
  •  
    oj
    kosztuje nas kosztuje ta  wolfgangowa
    z tym zarciem pichconym dla kurdupla
    • Udałem się na pisowski spęd dla lewaków, aby zobaczyć jak wygląda ogłupianie totalnych debili, propaganda i kłamstwa wylewają się z pisowskich dygnitarzy, pisowska ciemnota spędzona i tak nie rozumie co się do nich mówi, bo sa zajęci dłubaniem w nosach, kłamstwa wylewają się przez okna nawet, tak wyglądają wystąpienia dla tępych mas pisowskich
      • Takie pytanie do zaplutych pisowskich przygłupów forumowych, jak to jest, że w tvpi dla lewych kalek umysłowych nie ma dziennikarzy, tylko totalna amatorka, a prawde o pisowskich przekretach pokazuja niezależne media z prawdziwymi dziennikarzami, wytłumaczycie to lewe pisuary? bo jak na razie wzorem swoich włascicieli towarzyszy pisowskich, cały czas łgacie jak swinie
        • Tyfus zakłada nową partię PRL -  Powszechny Ruch Lemurów na wzór PRONu (Patriotycznego Ruchu Odrodzenia Narodowego, powstała w 1982 r, w stanie wojennym) - przewodniczącym tej marionetkowej organizacji został marny pisarz Jan Dobraczyński - ze względu na wiek nazwano go "starym prąciem w nowym froncie" ...
          Tyfus chce zasłużyć na takie samo określenie ...
          • Trzecia RP nadal nie rozliczona, FOZZ, prywatyzacja za złotówkę ,reprywatyzacja, dotacje unii, zamówienia publiczne, setki miliardów ukradzionych przez mafię vatowską, to sukcesy ryżego. Mafijne sądy muszą odpowiedzieć za swoje czyny oraz ci którzy zabezpieczają im parasol ochronny
            • Odezwał sie tatuś synalka, który pracował w Amber Gold okradający Polaków
              • Niemiecki lokaj Tusk dał g los.. gdzie był ten śmieć jak uniewinniano Najsztuba?
                •  
                  a ja czuje obrzydzenie do sedziow co zalozyli w ministerstwie spoldzielnie hejtu
                  i tym reszta sie rozni od  kolegow wolgangowej
                  • A ja czuję obrzydzenie do sędziego który uniewinnił Najsztuba.. i tym sie różnimy to unijny lokaju.
                    •  
                      zapewne pytanie zadala dziennikarka o polsko brzmiacym nazwisku
                      ćiosić
                      • Pamietamy

Przybłędeska ;;, odkrycie towarzyskie z przybytku Banasia

śedziów KRS-u na telefon Ziobry

fermę trolli Poebiaka

..........................................................................................Pamiętamy
                        • Sędziowie na telefon z kancelarii Tuska-Pamiętamy!
                          •  
                            Rzeczywiscie, Tusk nie jest osamotniony w tym dumaniu, ale jest w zdecydowanej mniejszosciowej garstce zadowolonych z polskiej kasty sedziowskiej. Brawo PiS, moze cos wyjdzie z waszych poczynan!!!

Najczęściej komentowane