/ Forum Prezydent o tragedii w Szczyrku: Wciąż jest nadzieja na odnalezienie żywych ludzi
1  

Prezydent o tragedii w Szczyrku: Wciąż jest nadzieja na odnalezienie żywych ludzi

Dodano 1
Prezydent i premier zabrali głos po tragedii w Szczyrku. „Strażacy i inni funkcjonariusze pracują z najwyższą determinacją. Wciąż jest nadzieja na odnalezienie żywych ludzi” – podkreślił w czwartek rano na Twitterze Andrzej Duda. Według świadków, w domu, gdzie doszło do wybuchu, mogło przebywać osiem osób. Dotychczas znaleziono ciała czterech z nich.
  • Witaj
    Nazywam się Jorge, przeczytałem wiele komentarzy na temat tych kart bankomatowych iw zeszłym tygodniu postanowiłem skontaktować się z jednym z hakerów, który powiedział, że karta może zarobić 14 000 USD w ciągu tygodnia. W tym momencie miałem stracić dom z powodu pożyczki, którą posiadałem bank na dwa lata i potrzebowałem zaledwie 30 000 $ na spłatę pożyczki, a bank dawał mi tylko dwa miesiące na spłatę lub straciłem dom. poprosiłem wszystkich moich przyjaciół o pomoc i wszyscy opowiedzieli mi tę samą historię, że nie mogłem pomóc. Postanowiłem zaryzykować, ubiegając się o tę pustą kartę bankomatową, aby sprawdzić, czy będzie wyjście. Czekałem na tę kartę przez 3 dni robocze i wreszcie przyszła karta, ale bałam się, że nie zadziała, musiałem czekać do około 23:00, aby przetestować ją w bankomacie w pobliżu miasta. Zobacz, jak to działa, a teraz spłaciłem całą pożyczkę w ciągu miesiąca.
    Dziękuję Bogu za korzystanie z firmy hakerów nieograniczonej pomocy, aby pomóc mi w czasach braku nadziei. Modlę się, aby Bóg nadal ich używał, aby pomóc tak wielu potrzebującym.
    skontaktuj się z nimi za pomocą tego adresu e-mail poniżej.
    Unlimitedhackersnetwork@gmail.com
    Numer dla WhatsApp to +16188441582

Najczęściej komentowane