/ Forum Jak utrzymać się w Warszawie za 9 tys.? Kulasek: Sens wypowiedzianych przeze mnie słów był inny
12    

Jak utrzymać się w Warszawie za 9 tys.? Kulasek: Sens wypowiedzianych przeze mnie słów był inny

Dodano 12
– Proponuję spróbować się utrzymać w Warszawie za 6,5 tys. zł na rękę, plus dieta 2,5 tys. zł – takie słowa miał wypowiedzieć Marcin Kulasek w wywiadzie dla Interii. Polityk SLD wydał oświadczenie w sprawie. „Sens wypowiedzianych przeze mnie słów był inny” – napisał na Twitterze. Z prośbą o komentarz skontaktowaliśmy się z Borysem Budką i Magdaleną Biejat.
 12
  • Wypasiony, nieogolony byczek ,nie po to zostal wybrany (ciekawe przez kogo ?) do Sejmu, zeby smazyc sobie jajecznice i zrec parowki.
    •  
      jak się takie grosze zarabia to trza kraść jak to mówiła mentorka PO Bieńkowska albo być idiotą, w tym wypadku stawiał bym na idiotę bo komuchy swojej kasy pilnują a koryto państwowe zamknięte hahahahaha
      • Spróbuj się BAŁWANIE utrzymać w takim razie za najniższą emeryturę albo nawet za najniższą wypłatę krajową !!! Kolejny BEZCZELNY GOGUŚ, który ma problemy z przeżyciem za ponad 9 tyś zł, podczas, gdy kilka milionów Polaków musi żyć za pieniądze ponad CZTERY RAZY MNIEJSZE !!! A jak ci się nie podoba, to WYPAD z Sejmu !!!
        • Tak, komuchy "biedują" od pokoleń, ente pokolenia żerują na krzywdzie Polaków
          • DOPUKI DZBAN WODE NISI....DOPUTY WLODEK WIADRO NA PENISIE BEDZIE BUJAL.
            • DOPUKI DZBAN WODE NISI....DOPUTY WLODEK WIADRO NA PENISIE BEDZIE BUJAL.
              •  
                Przecież sens znamy, wyłożyła go swego czasy towarzyszka Bieńkowska : "Za 9000 zł to pracuje nienormalny albo złodziej"
                • A jaki był sens, jeśli był?
                  • Kulasek, wyście chyba nie są z samego Jędrzejowa.
                    • A WLODEK DALEJ WALI WIADRP ....??? BIERZ SIE WLODEK ZA KOBITY ....!!!
                      • CZERWONI IDA DO SEJMU ABY SIE >>>>> NACHAPAC ....
                        • CZERWONI IDA DO SEJMU ABY SIE >>>>> NACHAPAC ....

Najczęściej komentowane