/ Forum Szef PSL: Myślę, że Polacy złożyliby się na pensję dla Piotrowicza, byleby nie zasiadał w TK
10    

Szef PSL: Myślę, że Polacy złożyliby się na pensję dla Piotrowicza, byleby nie zasiadał w TK

Dodano 10
– To jest smutny dzień. Smutny dzień dla tych, którzy są za demokratycznym państwem prawa – powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz komentując przyjęcie przez prezydenta Andrzeja Dudę ślubowania m.in. od Stanisława Piotrowicz i Krystyny Pawłowicz, których Sejm wybrał na nowych sędziów TK.
 10
  • Tak ja mógłbym co miesiąc płacić 2 grosze na Pawłowicz i 2 grosze na Piotrowicza, byle tylko ich mordy zniknęły z polskiej polityki raz na zawsze. A takich jak ja są miliony co dałoby zawrotne sumy co miesiąc. A kanalie te wysłać do domu starców.
    • Spokojnie dam 5 zł na miesiąc, aby nie czytać głupot Kamysza.
      • tylko dlaczego Polacy mają się składać na Kamysza, niech odpowie i do jakiejś uczciwej roboty proszę
        • to efekt pozorowanej lustracji Olszewskiego i Macierewicza , że 

komunistyczne świnie .............na polecenie utrwalacza ,, władzy '' Kaczynskiego

zasiadają we władzach sądowniczych tej ,,rzekomo ''demokratycznej Polski
          •  
            Polacy woleliby swego czasu złożyć się na pensje dla Tuska, żeby ten nie zrobił z Polaków niewolników w zamian za posadkę w Brukseli. Strasznie drogo nas kosztowała ta jego osobista kariera.
            •  
              Polacy już wystarczająco się składają na wszystkich nierobów w kraju, pora to zakończyć a nieroby niech się wezmą do roboty albo niech zdechną z głodu
              • Kolejny raz pis pokazał, że jest ostoją czerwonych elit, a ich tępy proletariat kocha komunizm
                • Gumofilc z PSL żyjący na koszt Polaków dał głos....

Najczęściej komentowane