/ Forum Olga Tokarczuk na Bankiecie Noblowskim. „Poprzez odmęty czasu, chylę czoła przed innymi kobietami”
22    

Olga Tokarczuk na Bankiecie Noblowskim. „Poprzez odmęty czasu, chylę czoła przed innymi kobietami”

Dodano 22
– Nagroda przypada jednej osobie, podczas za sukcesem stoi zawsze wielu innych ludzi: ci, którzy wspierają, pomagają i inspirują. Kieruję więc moje podziękowanie ku tym, którzy opiekowali się mną, gdy pisałam; tym, którzy robili research, redagowali teksty i wspierali mnie w ciężkich chwilach – mówiła Olga Tokarczuk w trakcie Bankietu Noblowskiego.
 22
  •  
    i w ten sposob zneutraliowalismy wroga
    dzieki !
    spadam dorobic troche kasy na "wolontariacie "
    •  
      wimz pali glupa bo to co wypisuje to zaden nawet w Tworkach nie potrafi!
      •  
        cirwa to nie ja to echo!
        •  
          czy pali glupa?
          moze go tak natura obdarzyla
          •  
            czy pali glupa?
            moze go tak natura obdarzyla
            •  
              tez wiem, ze ten matol winz pali glupa i zadaje sobie tyle trudu takie pier,,doly wypisywac!
              •  
                tak dla pis gnietych tak!
                •  
                  ale po stylu mniemam ze to nie
                  po yeb
                  lecz pis gniety
                  •  
                    to co, winz ma byc tu okretem flagowym?
                    •  
                      no cóż
                      sa rozne zbączenia
                      cha cha cha cha
                      •  
                        @bolkos, dlaczego jeszcze ten moderatoe czy admin tego winza , POyeba nie zablokuje na amen?
                        •  
                          widze tu trio yntelektualystow z  firmy pis ,,da
                          aleksandere lu aleksandra ale to jede , ,uj
                          plyn do czyszczenia rowerw rr
                          i szambonorka robiacego za 3,99 zl brutto na godzine
                          apolaczyla ich glupota
                          cha cha cha
                          •  
                            widzisz curwo
                            Ona byla na przyjeciu na jej /min/ czesc u krola szwecji
                            a ty dawalas w tym czasie duuupy w barze ameryka
                            ot taka mala roznica
                            cha cha cha cha
                            • nadal chamie nieskrobany.
                              godząc się na smarowanie na forach wiedziałem, że takich fornali PO tsunami w gnojówce(obecne intelygenty)będzie tu od metra sześciennego.
                              nie obrazisz mnie kmiocie. he, he, he
                              • Podatek proszę zapłacić, będzie na 500+ dla polskich dzieci POmimo że się to niePOdoba
                                • u aferałów nowogrodzkiej

@ ronbada robi za kuurrwę ................he h eh he he he
                                  • „Poprzez odmęty czasu, chylę czoła przed innymi kobietami”

za to POwinni jej dorzucić jeszcze POkojową, sorry, POkojowego. he, he, he
                                    • olku koszerny geju i kierowco szambiarki w redakcji Szechter-szmaty nadal - uważaj bo rozwali ci szambowóz i zalejesz swoją redakcyjkę płynnym gooownem ... Aj, Waj, Giewałt będzie szambo !!!
                                      Uważaj bo tak wybuchnie szambo przy redakcji Gooownianej:
                                      youtube

A przy sprzątaniu gooowna możesz szpewacz Szalom Alejchem:
                                      youtube
                                      • .......................luju .....z .......hajnówki .....................

..chuuja wiesz o czym pisze Tokarczuk , ..........jak ty meska kuurrwo czytasz co najwyżej harlequiny
                                        • Żydowsko-ukraińska lewacka swołocz nienawidząca Polski, Polaków, katolików, patriotów, myśliwych, jedzących mięso, wyborców PiSu i jeszcze wielu innych ludzi, propagatorka zboczonej ideologii LGBTQ, lewactwa, sprowadzania do Jewropy i Polski milionów beżowo-śniadych synów ludów pasterskich Azji i Afryki, żeby zniszczyć chrześcijąństwo, białych Europejczyków i zrobić kocioł multi-kulti.
                                          POyebuska, która oPOwiada i pisze, że to Polacy a nie Niemcy wymordowali Żydów podczas II wojny światowej, że Polska miała kolonie i niewolników i za jeszcze inne kretyństwa na temat Polski i Polaków od lewackiego komitetu dostała lewaczka Tokarczuk nagrodę ... NA POHYBEL GNIDZIE !!!
                                          olku debilu i geju koszerny nadal - masz okazję wyrzucić szambo ze swojej Szechter-redakcyjki w Katowicach ...
                                          • olek debil i gej koszerny z Szechter-szmaty wylazł z wyra swego kochasia łoprawcy i dowlókł się do siedziby redakcji Gooownianej i od razu zasrał ekran komputera świeżym gooownem - nie wysrał się w domu - musiał w pracy, ale dlaczego na ekran ?
                                            • Jeśli pani Tokarczuk nawiązuje w tym miejscu do tzw. walki płci, to ja chylę czoła przed noblistami - mężczyznami.

Najczęściej komentowane