/ Forum Tomasz Sekielski z tytułem Dziennikarza Roku 2019
15    

Tomasz Sekielski z tytułem Dziennikarza Roku 2019

Dodano 15
Tomasz Sekielski otrzymał tytuł Dziennikarza Roku 2019. We wtorek 10 grudnia w trakcie gali finałowej Grand Press ogłoszono wyniki konkursu na najlepsze materiały dziennikarskie roku oraz wyróżniono laureatów nagród specjalnych.
 15
  • Piękna nagroda za dobrą robotę, dla dobrego Pana Sekielskiego z mojej rodzinnej Bydgoszczy.Z czego jestem dumny.
    •  
      te rg
      to w tworkach na takie manewry pozwalaja?
      •  
        Walter Winz to pisi aparatczyk, który udaje tępego lewaka - robi to po to, żeby pokazać, że imbecylizm to nie tylko domena pisich.
        Niestety, większość jego pisich ziomków zupełnie tego nie rozumie, hahahaha
        • Ja zostałem człowiekiem roku 2019.
          Sam się nominowałem i sam wybrałem , a co? kto mi zabroni?
          A! i sam sobie z tego tytułu wypłaciłem motywacyjne.
          Teraz zastanawiam się czy nie nadać sobie tytułu profesorskiego, a co? kto mi zabroni?
          •  
            cholera
            a jam myslalem ze to rachon dostanie za sciskanie na antenie puszek po coli
            a tobie winz to juz zaden doktor nie pomoze
            • Pan Doktor Siekielski to najlepszy wolny dzienikarz z wolnych mediów tego kraju i żadne z TVPis ani PiSsat mu niedorastajom do pient! To kryształowy człowiek i tylko prawda i ućiwoś z niego płynie!
              • To chyba najbardziej jaskrawy dowód upadku dziennikarstwa w tym kraju. Facet nie wyrobił się na wybory parlamentarne z "Tylko nie mówi nikomu 2" i teraz cisza o premierze, bo zapotrzebowania politycznego już brak.

Najczęściej komentowane