/ Forum Polański odpowiada na oskarżenia Monnier. „Przez lata robi się ze mnie potwora”
6    

Polański odpowiada na oskarżenia Monnier. „Przez lata robi się ze mnie potwora”

Dodano 6
Roman Polański oskarżany jest nie tylko o gwałt na 13-latce, o którym wiedza jest najpowszechniejsza. W ciągu ostatniej dekady o różnego rodzaju przestępstwa seksualne oskarżyły go jeszcze cztery inne kobiety. W rozmowie z „Paris Match” reżyser odpowiedział na ostatnie zarzuty, formułowane przez Valentine Monnier.
 6
  •  
    starym curwa przypomina sie ze keidys mialaly orgazm?
    • Dlaczego zadna, jak dotychczas, nie przypomniala sobie, ze iles tam lat temu , zgwalcil ja murarz, hydraulik, elektryk, kucharz albo listonosz?
      •  
        Woody Alen gwałcił swoja przybrana córkę i no problem, a na Polańskiego wieczna nagonka. Widocznie komuś się naraził. Może nie chciał nagrać antypolskiego filmu? Bo kto jak nie polski Zyd, "naoczny świadek", dotarłby najlepiej do świata, pokazując "bestialstwo" polskich "kolonialistów" i "agresorów" To by się nieźle sprzedało i mogliby nas tu znowu przyjść mordować i nikt by palcem nie ruszył, bo przecież kogo obchodzą jacyś "naziści"?
        • Marceli Nowotko nie oszukujmy się — Polanski w latach 70-tych miał takie brańsko, że nikogo nie musiał molestować, ani gwałcić. Aktorski same mu na kopy lazły do łóżka, tak jak Gailey. Jego błąd polegał na tym, że dał się podejść i miał pecha co do sędziego.
          • Hmmm. Im starszy i mniej szkodliwy tym większa legenda otacza jego potencjał seksualny w zamierzchłej przeszłości.
            • Modelka Valentine Monnier ma 178 cm, Polański 160. W 1975 był w wieku 43 lat, a ona 18-tu - to jakie on miał z nią szanse jeden na jednego? Gdyby chciała do wzięła by go przez kolano i dała parę klapsów.

Kilka faktów dla jasności obrazu:

A) Samantha Geimer nie uważa się za ofiarę Polańskiego i twierdzi, że nie została zgwałcona
              "Geimer: Sama jestem feministką, więc dobrze rozumiem motywy, dla których [feministki] atakują mnie publicznie. Ale one dlatego chcą, żebym pokazywała się i publicznie cierpiała jako ofiara gwałtu, bo tylko w taki sposób jest to przydatne dla ich sprawy. A ja nie byłam ofiarą. Nadal, nawet teraz, nie uważałam i nie uważam, abym była ofiarą Polańskiego. Jeżeli jestem [czyjąś] ofiarą, to jestem jedynie ofiarą publiczności, sądu i mediów."

B) Psychiatrzy z Więzienia Stanowego w Chino nie stwierdzili u Romana Polańskiego żadnych skłonności pedofilskich i dlatego został przez nich zwolniony po 42 dniach obserwacji i testów.

C) Geimer podczas rozprawy podała, że Polański był jej trzecim dorosłym partnerem — nigdzie nie słyszałem, by dwóch poprzednich ktokolwiek ścigał za "gwałty" na niej.

D) Geimer dostała od Polańskiego pigułkę "Quaaluda" - wbrew temu co się trąbi w prasie, nie jest to narkotyk, tylko środek nasenno-relaksujący, który w połączeniu z alkoholem daje senne stany euforyczne — dlatego Polański nie poszedł siedzieć za narkotyki. Dziwne natomiast jest to, że po jego zażyciu dziewczyna pamięta wszystko z najdrobniejszymi szczegółami — więc albo nie przyjęła go (może poinstrułowała ja matka), albo konfabulowała — bo 2/3 tego co zeznała nie powinno zostać jej w głowie.

E) W 1977 roku 13-letnia Jodie Foster zagrała prostytutkę w „Taksówkarzu”, a Brooke Shields miała właśnie grać 12-letnią kurewkę w „Ślicznotce”. Była pigułka, nie było HIV — seksualizacja dziewcząt w USA wyglądała zupełnie inaczej niż dziś, czy chociażby 10 lat później podczas narastającego "terroru" AIDS, i odnoszenie tego co się stało między Polańskim, a Geimer do współczesnych nam realiów to dowód na kretynizm intelektualny.

Najczęściej komentowane