/ Forum Jachira po 20 latach odwiedziła zoo. „To dla mnie porównywalne z niewolnictwem sprzed 200 lat”
10    

Jachira po 20 latach odwiedziła zoo. „To dla mnie porównywalne z niewolnictwem sprzed 200 lat”

Dodano 10
W ramach wyjazdowego posiedzenia Klubu Parlamentarnego Przyjaciół Zwierząt Klaudia Jachira udała się do poznańskiego zoo. Posłanka nie była w ogrodzie zoologicznym od 20 lat. Jak ocenia wizytę?
 10
  • anty Polska zdzira pasuje tylko do ZOO..
    • Niech kopnięta w makówkę pOślica Jachira sama siebie zamknie w ZOO i sprzedaje bilety dla lewactwa, żeby PO-dziwiało debilną idiotkę marki de ZOO ... Lewackie DNO !!!
      Jachira weź sobie blaszkę i piergolnij się nią w czaszkę jak doradzałaś innym w swoim pseud-sPOcie na YouTube ... - tylko siły nie żałuj !!!
      • Czy komentowanie glupoty nie jest smieszne ?
        • Pani Profesor Jahira to bardzo mondra kobieta. Mondre rzeczy muwi co ini sie bojom ale to kobieta ze szczytu elit tego kraju i każdy PiSowiec i ich wyborca to do pient jej niedorastajom inteligenciom dla tego tak zawsze na niom ujadajom! A tyle od Pani Jahiry można sie nauczyć. To wzur!
          • Nie trzeba isć do zoo, wystarczy zobaczyć spęd dla prymitywów pisowskich
            • Jeżeli leżenie z pełnym brzuchem w poczuciu pełnego bezpieczeństwa z dożywalnością dwa razy dłuższą niż na wolności kojarzy się jej z niewolnictwem, to mam pytanie: Jak udało jej się skończyć gimnazjum?
              • ... cytując klasyka z głupkami nie ma co gadać - przed głupkami trzeba się bronić.
                • Niech kopnięta w makówkę pOślica Jachira sama siebie zamknie w ZOO i sprzedaje bilety dla lewactwa, żeby PO-dziwiało debilną idiotkę marki de ZOO ... Lewackie DNO !!!
                  Jachira weź sobie blaszkę i piergolnij się nią w czaszkę jak doradzałaś innym w swoim pseud-sPOcie na YouTube ... - tylko siły nie żałuj !!!

Najczęściej komentowane