/ Forum Były prezydent Olsztyna prawomocnie uniewinniony. Był oskarżony o gwałt
8    

Były prezydent Olsztyna prawomocnie uniewinniony. Był oskarżony o gwałt

Dodano 8
Od wybuchu tzw. olsztyńskiej seksafery, w której ówczesny prezydent miasta Czesław Małkowski został oskarżony o gwałt, minęło 12 lat. W piątek 13 grudnia Sąd Okręgowy wydał w tej sprawie prawomocny wyrok.
 8
  •  
    Oto jeszcze jeden dowod na feudalne polskie sadownictwo. Wladza sadownicza wymaga gruntownych zmian. Jak mozna wydawac tak skrajne wyroki? Polak przed polskimi sadami jest zdany na loterie, a nie na sprawiedliwy wyrok. Referendum narodowe jest koniecznoscia, aby wyplenic nieudacznych sedziow.
    • Jak masz;chody; i forse to nigdy siedzial nie bedziesz. Po prostu kupisz sobie (nie)sprawiedliwosc.
      • Jestem bardziej niż pewien, że Czesiek lubił sobie zaszaleć z tymi kurkami z lokalnego Ratusza i pewnie trochę przeginał, ale najprawdopodobniej do żadnego gwałtu sensu stricte nie doszło. Po co Czesiek lowelas miałby ciężarną kobitę haratać przed rozwiązaniem to kompletna bzdura i spisek tych głupich bab. Tym niemniej w 2015 roku zapadł pierwszy wyrok i ŻADEN statystyczny Obywatel nie miałby żadnych szans wznowić przewód sądowy - statystyczny obywatel dostałby 10 lat i siedział niewinny od deski do deski gdzie gangusy powiesili by go na tygrysie po 2 latach
        • Od czasu niejakiej Krawczyk, która oskarżyła bezpodstawnie Leppera nie mam zaufania do zgwałconych przez polityków.
          • Zdziwieni ? ale mam nadzieje , ze to sie zmieni wraz z chwyceniem kasty za pys* !
            • Elyty seksistowskie nie zrobią sobie krzywdy, cóż dopiero mówić o sprawiedliwości
              •  
                Kasta rządzi,
                kasta kłamie,
                Kasta nigdy się nie złamie,
                drogie Panie!
                •  
                  ten olsztyn to ciekawe miasto
                  urzedniczki same sie gwalca i to w  duzej ilosci
                  cha cha cha

Najczęściej komentowane