/ Forum Kosiniak-Kamysz ogłosił start kampanii. „Chcę ubiegać się o urząd prezydenta”
8    

Kosiniak-Kamysz ogłosił start kampanii. „Chcę ubiegać się o urząd prezydenta”

Dodano 8
Lider Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz poinformował w sobotę w Zakopanem, że będzie ubiegał się o urząd prezydenta w nadchodzących wyborach.
 8
  • szczyna .. z .. hajnówki
          • Helmutku Winz wyjmij słomę ze swoich gumofilców, załóż gustowny mundurek NSDAP i hajda do swego Hajmatu wykonywać gimnastykę prawą łapą, stukać ocasikami i wrzeszczeć Heil Furer (przywódca) Tyfus, Heil Makrela, Sieg Heil beżowo-śniadzi synowie najeźdźców z Afryki i Azji ...
            "Jutro należy do mnie" - miłe wsPOmnienia voksdojcza Winza:
            youtube

a jak Helmutku PO-duczysz się polskiego to p-OŚLICA Jachira weźmie cię do duetu, może jeszcze dobierze kozę:
            youtube
            • Pan Doktor Kosiniak to idealny prezydęt! Jak malowany! Mam moje poparcie muj głos!
              • Chciec to ty sobie mozesz Wladziu ! To sie nazywa "chciejstwo". cha, cha, cha !
                • O jak "miło" - gumofilc Kamasz już zgłosił swoją kandydaturę na prezyDĘTA (orkiestra OSP DĘTA) i będzie udawał, że nie on PO-dnosił wiek emerytalny do 67 roku życia i nie on razem z Tyfusem zayyyyebali Polakom 150 miliardów złotych z OFE i nie on i jego koledzy mieszali (i brali wziątki) przy kontraktach gazowych z Rosją - tak, ze Polska płaciła najdrożej za gaz a za tranzyt gazu przez swoje terytorium psie grosze a kary dla Gazpromu umarzane ... - JEST SIĘ BURAKU CZYM CHWALIĆ - ZIELONE KISZONKOWE DNO !!!

Najczęściej komentowane