/ Forum Na co zwrócić uwagę przy wyborze oczyszczacza powietrza?
2  

Na co zwrócić uwagę przy wyborze oczyszczacza powietrza?

Dodano 2
Polska jest w niechlubnej czołówce europejskich państw z najbardziej zanieczyszczonym powietrzem. Codziennie oddychamy powietrzem zawierającym niebezpieczne cząstki, pyły i gazy będące efektem niskiej emisji, spalin samochodowych i wielu innych czynników. Słusznie więc zaczęliśmy interesować się własnym zdrowiem i podnosić świadomość społeczną w kwestii ochrony środowiska – również jakości powietrza na zewnątrz oraz w naszych domach. Z tego względu coraz większą popularność zdobywają oczyszczacze powietrza. Na rynku jest ich jednak mnóstwo i pojawia się problem wyboru najbardziej odpowiedniego. Prócz oczywistego czynnika, jakim jest cena, powinniśmy zwrócić uwagę na to, kto go wyprodukował, jakich technologii użył i jakiej jakości produkt będziemy użytkowali we własnym mieszkaniu.
  •  
    ja mam właśnie oczyszczacz marki Coway i jestem z niego bardzo zadowolona. szczerze to nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego jak bardzo w pokoju mam zanieczyszczone powietrze do momentu jak obserwuję jak to urządzenie działa. przynajmniej kilka razy na dobę się załącza i filtruje te wszystkie syfki z powietrza. człowiek myśli że codziennie zjedzie odkurzaczem i jest czysto a tu kisza, nieprawda

Najczęściej komentowane