/ Forum Lubnauer: Beata Szydło stanie przed Trybunałem Stanu za łamanie konstytucji
18  

Lubnauer: Beata Szydło stanie przed Trybunałem Stanu za łamanie konstytucji

Dodano 18
W programie „Wydarzenia i Opinie” w Polsat News spotkali się Katarzyna Lubnauer z KO i Piotr Muller z PiS. Komentowali starcie polskich europosłów, do którego doszło w Parlamencie Europejskim w środę 15 stycznia.
  • No i w końcu Polacy przejrzeli na oczy czym tak naprawdę jest EU i jaki był powód wyjścia UK z EU. PIS - ani kroku w tył proszę zaczynać przygotowywać Kraj do wyjścia z EU bo jest ku temu najlepszy moment. Mam nadzieję że nikt nie będzie więcej bełkotał na temat "demokracji" czy "równych prawach" Przypominam że silna Polska nie jest I nie była nigdy w intersie EU I EU zrobi wszystko by “unormować” nasz dalszy rozwój- Obserwujemy bezpośrednia ingerencję w nasza Suwerenność i nie ma co do tego złudzeń. Teraz pytanie do was czy chcecie gnić jak ta prostytutka i lokaj brukseli czy wyjść i budować swoją własną przyszłość jako Niepodległy Kraj?. Zdrajców, targowicę i "nadzwyczajne kasty" surowo rozliczyć a Polska ma świetną przyszłość przed sobą - Udało nam sie rozp.... ZSSR - Da się EU nieważne czy mamy opozy....o przepraszam targowicę i folksdojczów przeciwko nam czy inne marksistowskie barachło. Pieniądz nie uznaje granic więc nie martwcie sie - Martwić się mogą "fundacje" i "polskojęzyczne media" natomiast pracujący uczciwie Polacy sobie doskonale poradzą.

Najczęściej komentowane