/ Forum Kancelaria Sejmu odpowiedziała sędziemu Juszczyszynowi. Nie zobaczy danych, o które wnioskował
6    

Kancelaria Sejmu odpowiedziała sędziemu Juszczyszynowi. Nie zobaczy danych, o które wnioskował

Dodano 6
Centrum Informacyjne Sejmu wydało komunikat dotyczący przeglądu list poparcia kandydatów na członków Krajowej Rady Sądownictwa. Wynika z niego, że sędzia Paweł Juszczyszyn będzie miał wgląd tylko do załączników i to tylko w przypadku kandydatur zgłoszonych przez obywateli.
 6
  •  
    wczoraj w  senacie o  powiedzial
    ze do krs
    wskazano sedziow ktorzy beda sprzyjac reformie
    i to tyle
    • Musztarda po obiedzie. Jak nie było podpisów to teraz jest ich już więcej, a poza tym lewe listy z podpisami gdzieś się zapodziały, ale były, słowo daję, zresztą gdyby nie było to długopis by nie zaprzysięgał Zaprzysiągł i nie ma dyskusji. Nawet gdyby jaki miał sfałszowany dyplom to po takim zaprzysiężeniu już jest legalny
      • też chcę.
        zobaczyć wykaz wszystkich aktywnych POmiotów kacapskich, głównie z Iustitia.
        jednocześnie rodowód tego pacana od "demokracji" Monteskiusza.
        durny lud lewacki, pies go trącał, ale słyszałem wypowiedź tej od przedszkola Gersdorf, czy jak temu tłukowi.

rozjazd u "inteligentów" między nabytym rzemiosłem, a tym co w umie, zaczyna się PO odcięciu pępowiny, wynosi 180 stopni, i tyle

Najczęściej komentowane