/ Forum Konflikt na linii Sikorski-Szydło. „Pani premier, czekam na pozew”
9    

Konflikt na linii Sikorski-Szydło. „Pani premier, czekam na pozew”

Dodano 9
Trwa spór pomiędzy europosłem Koalicji Obywatelskiej Radosławem Sikorskim a byłą premier Beatą Szydło. Konflikt rozpoczął się podczas debaty na forum Parlamentu Europejskiego.
 9
  •  
    doczeekasz sie jak piontek za  ksiazek o antku m!
    •  
      jeczaca dala juz upust swojej odwadze przy sprawie malego autka !1
      • ze względu na swoje zachowanie i na swój wygląd ten facet bardziej pasuje na ring bokserski.

My już mamy dość tych wypocin PO-PZPR-owców.
        • Nie jestem pewny, czy sikory mysla, ale z pewnoscia mozna powiedziec, ze nie zalatwiaja sie we wlasne gniazdo. Wstyd.
          • Sikorski to wyjątkowo obrzydliwy antypolski i narodowy typ, zwyczajna zakłamana kanalia i tyle
            • Ave, Cæsar, morituri te salutant
              won
              • No i w końcu Polacy przejrzeli na oczy czym tak naprawdę jest EU i jaki był powód wyjścia UK z EU. PIS - ani kroku w tył proszę zaczynać przygotowywać Kraj do wyjścia z EU bo jest ku temu najlepszy moment. Mam nadzieję że nikt nie będzie więcej bełkotał na temat "demokracji" czy "równych prawach" Przypominam że silna Polska nie jest I nie była nigdy w intersie EU I EU zrobi wszystko by “unormować” nasz dalszy rozwój- Obserwujemy bezpośrednia ingerencję w nasza Suwerenność i nie ma co do tego złudzeń. Teraz pytanie do was czy chcecie gnić jak ta prostytutka i lokaj brukseli czy wyjść i budować swoją własną przyszłość jako Niepodległy Kraj?. Zdrajców, targowicę i "nadzwyczajne kasty" surowo rozliczyć a Polska ma świetną przyszłość przed sobą - Udało nam sie rozp.... ZSSR - Da się EU nieważne czy mamy opozy....o przepraszam targowicę i folksdojczów przeciwko nam czy inne marksistowskie barachło. Pieniądz nie uznaje granic więc nie martwcie sie - Martwić się mogą "fundacje" i "polskojęzyczne media" natomiast pracujący uczciwie Polacy sobie doskonale poradzą.
                • Folksdojczy, sprzedawczyków, i brukselskie prostytutki. pozbawiać obywatelstwa jako lewackich terrorystów

Najczęściej komentowane