/ Forum Robert Biedroń kandyduje na prezydenta. „To była najważniejsza decyzja w moim życiu. Ale jestem gotowy”
17  

Robert Biedroń kandyduje na prezydenta. „To była najważniejsza decyzja w moim życiu. Ale jestem gotowy”

Dodano 17
– Możemy mieć Polskę, w której każdy czuje się u siebie, w której wspólnota zbudowana jest na różnorodności, a spaja nas chęć do działania – mówił w trakcie konwencji inaugurującej kampanię prezydencką Robert Biedroń. – Wierzę, że prezydentura może być dostępna dla takich ludzi jak ja. Dla zwykłego chłopaka z Krosna – zaznaczył europoseł.
  •  
    A co ty chłopczyku masz do zaoferowania narodowi ? Że będziesz podążał śladami Zachodu w sferze obyczajowej ? Eutanazję ? Adopcję dzieci przez gejów ? Nie masz pojęcia o polityce, gospodarce, edukacji. Jedyne hasło jakie masz to "że będzie inaczej". To wszyscy wiemy i dlatego powinieneś przegrać z kretesem. Jak każdy lewak oferujesz tylko inżynierię społeczną, bez zastanowienia się o skutkach dla cywilizacji. To tylko przez takich jak ty cywilizacja łacińska w zasadzie już umarła.

Najczęściej komentowane