/ Forum Robert Biedroń kandyduje na prezydenta. „To była najważniejsza decyzja w moim życiu. Ale jestem gotowy”
17    

Robert Biedroń kandyduje na prezydenta. „To była najważniejsza decyzja w moim życiu. Ale jestem gotowy”

Dodano 17
– Możemy mieć Polskę, w której każdy czuje się u siebie, w której wspólnota zbudowana jest na różnorodności, a spaja nas chęć do działania – mówił w trakcie konwencji inaugurującej kampanię prezydencką Robert Biedroń. – Wierzę, że prezydentura może być dostępna dla takich ludzi jak ja. Dla zwykłego chłopaka z Krosna – zaznaczył europoseł.
 17
  • To znaczy, ze jak wygrasz to twoj "małzon" Smiszek , bedzie pierwsza dama ?
    • odbyt u edalow po jakims czasie nie zamyka się i trzeba nosic podpaski analne, wielu radiowców to ma, nie każdy radiowiec to edal ale dużo i siedzieć przy kims z podpaska analna to anal
      • Notoryczny zdrajca polski, który na stojąco oklaskuje europejską rezolucję przeciwko swemu krajowi chce być prezydentem Kraju to bezczelność, która nie mieści się w żadnych kategoriach moralnych...
        • Niemiecka nadzieję...przez Niemców finansowana
          • Pomarzyc kazdy moze
            • Wybieramy Prezydenta ..a nie  orezydentowa ...skad ja mam wiedziec czy  on nie  jest czasem prezydentowa .?? w  Polsce nie  wybiera sie prezydentowej ...
              •  
                A co ty chłopczyku masz do zaoferowania narodowi ? Że będziesz podążał śladami Zachodu w sferze obyczajowej ? Eutanazję ? Adopcję dzieci przez gejów ? Nie masz pojęcia o polityce, gospodarce, edukacji. Jedyne hasło jakie masz to "że będzie inaczej". To wszyscy wiemy i dlatego powinieneś przegrać z kretesem. Jak każdy lewak oferujesz tylko inżynierię społeczną, bez zastanowienia się o skutkach dla cywilizacji. To tylko przez takich jak ty cywilizacja łacińska w zasadzie już umarła.
                •  
                  Krytykują Biedronia na podstawie jednej cechy...
                  Prezydent Duda jest posłuszny facetowi który nie znalazł sobie kobiety (dlaczego?), ma kota (dosłownie) i to im nie przeszkadza. Prawa reka tego faceta zachwyca sie mlodzieńcami typu misia i to im też nie przeszkadza.
                  •  
                    Po co tacy kandydaci jak Biedron czy Liroy???
                    Szanuje ich ale za inne osiągnięcia ale żaden z nich nie ma większych szans żeby wygrać wybory prezydenckie.
                    Po co odbierać głosy Małgorzacie, ogarnijcie się i zróbcie coś wspólnie dla polski. Dobrym przykładem jest Arłukowicz! Brawo
                    • Tak jak go nie chcą Słupszczanie, tak samo nie chce go cała Polska.

Facet który nie umie rozróżnić kobiety od mężczyzny i składający niekończące się kłamliwe obietnice nigdy więcej nie może zająć najwyższego urzędu w Polsce
                      • Treść została usunięta
                        • Grodzkie for president!
                          • Ten matkobijca i klamca kolejny raz chce wyborcow zrobic w bambuko.
                            • Klęska Biedronia w wyborach będzie początkiem końca jego politycznej kariery. Została tylko Czarzasty i ten drugi... jakoś mu na Z, do walki o przywództwo "zjednoczonej" lewicy. Tak się pozbywa konkurencji - uczcie się.

Najczęściej komentowane