/ Forum Joanna Mucha wycofała się ze startu w wyborach na szefa PO. Komu przekazała poparcie?
6    

Joanna Mucha wycofała się ze startu w wyborach na szefa PO. Komu przekazała poparcie?

Dodano 6
Joanna Mucha ogłosiła rezygnację ze startu w wyborach na przewodniczącą Platformy Obywatelskiej. Była minister sportu zdradziła, któremu kandydatowi przekazała swoje poparcie.
 6
  • Szkoda, ze sie wycofala. Przynajmniej byloby ladnie.
    • Znowu tępy azbescie dałes pokaz bycia totalnym debilem, dzięki temu jestes w czołówce przygłupów pisowskich, wy to macie jakies zawody w tym tępym proletariacie? chcecie pokazać kto jest większym sprzedawczykiem i debilem?
      • kupol niedojdo lewacka

przyznaję się, jestem tępy, ale uświadom mnie, co trzeba było skończyć, by być takim wygrzmoconym, sorry, wykształconym, co ty moron?
        • W opozycji istnieje cos takiego jak głosowanie, a w pisie są lemingi co popierają czerwonego karła, tak jak ich tępy proletariat, jak lemingi robi co im zdradziecki karzeł karze, przez co pisowska patologia wytykana jest palcami i wysmiewana
          • Oni i one wszyscy sie w koncu wycofaja, gdyz po prostu udaja, ze chca kandydowac. Ale sie ta Mucha postarzala ! Widac polityka nie sluzy.
            • łomatko, chyba się zaraz POpłaczę.

mnie zresztą ciekawią kompetencje kandydatów, bo obecni przypominają gang Olsena.
              głupi, głupszy, idiota. he, he, he

Najczęściej komentowane