/ Forum Prezydent Duda: Odpowiedzialność dyscyplinarna sędziów musi stać się faktem
18    

Prezydent Duda: Odpowiedzialność dyscyplinarna sędziów musi stać się faktem

Dodano 18
– Odpowiedzialność dyscyplinarna sędziów musi stać się faktem, a nie fikcją, tak jak to było do tej pory. Temu służy właśnie Izba Dyscyplinarna w SN, którą powołaliśmy i temu służy jej ustrojowe ukształtowanie – powiedział Andrzej Duda w rozmowie z TVP.
 18
  • a jakie konsekwencje poniosa mendy lamiace Konstytucje ?
    • Było onegdaj jak u jankesów darłeś się - będzie siła prawa a nie prawo siły. Nic z tej dykteryj i nieinnych zakumałeś. Otóż prawo siły powoduje że jeszcze nie stoisz przed Trybunałem Stanu za łamanie Konstytucji na którą przysięgałeś - tak mi dopomóż buk[!], a póki co tow. Jarosław nie nakazał uchwalenia abyś był odpowiedzialny jedynie przed bogiem i historią.
      • Treść została usunięta
        • Te wszelkie ustawy mają znaczenie tylko w przypadku konfliktu na poziomie rząd - sądy. Dla szarego zjadacza chleba (lub bułek) wszystko pozostanie bez zmian.
          • Co z Piebiakiem Andrzeju D. Tych co robią dobrze nie dotyczy twój płacz? Jako przykład podałem jednego
            • i tak Żydy , przy aplauzie niektórych oszalałych ze szczęścia ukranskich ,, polaczków ''

przejmują władzę w Polsce , klasyka
              • wygląda na to , że mali geszefciarze

z kopertami z 50 tysiącami i długami u Birgfellnera nie będą niepokojeni przez Temidę

tak zaczął się rok 1933
                • Teraz juz tylko od  sedziow zalezy . ..czy benda sedziami czy  politykami ...izba dyscyplinarna czeka ..
                  • czyżby banasiostwo , afery , złodziejstwo nowogrodzkiej

miały przejść bezkarnie ?
                    • dzięki "kaście" Duda ma reelekcję w kieszeni.
                      • czy Polska znajdzie siłę , by zdyscyplinować tego błazna , za łamanie konstytucji ?

Najczęściej komentowane