/ Forum WEI: Podatek cukrowy jest szkodliwy. Uderzy w większość rynku
5    

WEI: Podatek cukrowy jest szkodliwy. Uderzy w większość rynku

Dodano 5
Warsaw Enterprise Institute uważa planowane wprowadzenie tzw. podatku cukrowego za rozwiązanie szkodliwe zarówno dla konsumentów, jak i dla krajowych producentów cukru, w tym również polskich rolników i producentów buraka cukrowego. Ponadto - według Instytutu - szacowane na około 2 mld zł wpływy budżetowe są zdecydowanie zawyżone.
 5
  • A czego można spodziewać od ekonomicznych nieudaczników kaczystów? Tylko ciągłego podnoszenia podatków i opłat akcyzowych. Po likwidacji OFE nie muszą już utrzymywać z budżetu państwa za sumę 40 miliardów złotych tego konia trojańskiego OFE. Więc te 40 miliardów co roku pozostają już z budżecie państwa, a kaczym ciągle brakuje pieniędzy. Kaczyści to antykapitaliści i dlatego należy ich natychmiast odsunąć od władzy.
    •  
      każdy podatek to złodziejstwo, nie różni się to niczym od haraczu, tylko dla bandziorów nie musisz jeszcze księgowości prowadzić i zatrudniać trutni
      • Ja sobie KATEGORYCZNIE nie życzę, aby premier rządu KPIŁ SOBIE ze mnie, wmawiając, że wprowadza podatek cukrowy w trosce o moje zdrowie !!! Podczas, gdy w rzeczywistosci chodzi o zwiększone wpływy do budżetu, a moje zdrowie to pan premier ma głęboko !!! Żresztą niech sobie zadba o zdrowie własne, gdyż wyraźnie mu szwankuje, zwłaszcza na odcinku głowy.....Podatek alkoholowy (już wprowadzony - podwyżka akcyzy o 10%) też jest rzekomo dla ochrony zdrowia Polaków. Premierze, znajdz sobie innych do kpienia, ja sobie nie życzę !!!
        • Z tym cukrem to bardzo glupi pomysl. Ktos sie z koniem glowami zamienil. (bez urazy dla konia)
          • Dla Towarzyszy pisowskich to bez znaczenia, im zależy tylko na kasie, obywateli maja gdzies

Najczęściej komentowane