/ Forum Andrzej Duda zaprosił polityków opozycji na spotkanie. O czym będą rozmawiać?
3    

Andrzej Duda zaprosił polityków opozycji na spotkanie. O czym będą rozmawiać?

Dodano 3
Andrzej Duda zaprosił na środę 29 stycznia przedstawicieli klubów i kół poselskich do rozmowy na temat reformy sądownictwa.
 3
  •  
    Jakie jest podłoże absurdalnego "odlotu" pani sędzi Gersdorf i części sędziów SN? "Odlotu" bo SN przejął bezprawnie i w całkowitej sprzeczności z konstytucją kompetencje Sejmu (władza ustawodawcza), Prezydenta (władza wykonawcza) oraz Trybunału Konstytucyjnego. Myślę, że jednym z powodów takiego nielogicznego posunięcia pani prezes SN, wskazującego na całkowite oderwanie od rzeczywistości zarówno prawnej jak i społecznej, jest stałe przebywanie w "bańce informacyjnej" TVN-u która dostarcza elektoratowi PO "kroplówkę propagandową" przez całą dobę. W niedawnym wywiadzie pani sędzia Gersdorf wykazała się rażącą niewiedzą w informacjach dotyczących Sądu Najwyższego Hiszpanii, który zignorował wyrok TSUE dotyczący działaczy katalońskich. Pani sędzia Gersdorf stwierdziła że nie tylko nie ogląda wiadomości w TVP, ale wręcz z premedytacją unika audycji informacyjnych TVP. Opiera się najwyraźniej na "bańce informacyjnej" TVN-u, która bardzo wielu ludzi wprowadziła na drogę mentalnego zawieszenia w fikcji.
    •  
      Tylko Duda na prezydenta, najlepiej w pierwszej turze. Nie można pozwolić na recydywę patologii PO pod hasłem "żeby było tak jak było". Prezydentem zostanie Duda, albo marionetka UE i Berlina.
      • Jak on nie jest samodzielny to po co zaprasza? będzie posrednikiem miedzy opozycją a czerwonym karłem przez telefon?

Najczęściej komentowane