/ Forum Środkowy palec, pozdrowienia i przekleństwo. Maciej Stuhr dołącza do #LichockaChallenge
6  

Środkowy palec, pozdrowienia i przekleństwo. Maciej Stuhr dołącza do #LichockaChallenge

Dodano 6
Maciej Stuhr opublikował na Facebooku nagranie, na którym powielił gest wykonany wczoraj przez posłankę Lichocką w Sejmie. Do #LichockaChallenge dołączyli się także inni internauci.
  • Tatusiowi nie odpowiadało nasze, POLSKIE powietrze, a co synusiowi nie odpowiada? Może powinien wyjechać tam gdzie lepsze powietrze.
    Może to sądy "niezależne" by stwierdziły?
    Trzeba działać szybko, bo sypie się KOD, PO traci lawinowo członków którzy uciekają z tonącego okrętu, "zasłużeni" sędziowie już niedługo na odstawkę, a po nich już nie będzie tak łatwo mataczom, no i sprawy polityków przestępców lewicy leżące na półkach wejdą na wokandy.
    Synu, jesteś niezłym aktorem, ale nie zgłupiej jak tatuś, rób to, co robisz dobrze, a nie wypowiadaj się o tym, na czym się nie znasz. Ja mam ponad 70 lat, miałem wyrok za komuny za ustawę z "kontroli prasy, publikacji i widowisk", gdy pożyjesz tyle co ja, zobaczysz innymi oczyma to co teraz popierasz, a co"minęło". A wyrządzone szkody i smród będą się wlokły za tobą. Ktoś ci powiedział, że walczy o "demokrację", "wolne sądy"....? i uwierzyłeś w to, bo POWIEDZIAŁ? Zobacz, raczej co robili i co dla Polski zrobili

Najczęściej komentowane